Trwa ładowanie...
na wspólnej
27-12-2011 12:18

"Na Wspólnej": Rozbił małżeństwo, a teraz odejdzie?

Share
"Na Wspólnej": Rozbił małżeństwo, a teraz odejdzie?Źródło: TVN
d3b3gz7

Coraz gorzej układa się w związku Marty i Janusza. Była żona Gajewskiego nie chce dać o sobie zapomnieć. Mężczyzna postanawia odwieźć Sylwię i Patryka na ferie. Niespodziewanie dzwoni do Konarskiej, że zostaje z rodziną w górach. Marta zaczyna mieć wątpliwości, czy dobrze zrobiła odchodząc od męża. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach *"Na Wspólnej".*

Odcinek 1529

Maria zaangażowała się w organizację spotkania klasowego. Jej koleżanka, Bożena Nierzwicka (Ewa Florczak), znalazła już niemal wszystkich z dawnej klasy! Maria znajduje na liście dawnych kolegów swoją licealną miłość – Tadeusza (Jerzy Schejbal)... Odżywają w niej dawne wspomnienia! Na dodatek Bożena uważa, że to właśnie Maria powinna zaprosić Tadeusza na klasowy zjazd.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

d3b3gz7

Roman z Marylką (Marta Marzęcka) idą na egzamin jak na ścięcie... Marylka twierdzi, że nic nie umie - ma nawet pomysł żeby przenieść się na inny kierunek! Hoffer jest na nią wściekły, ma już dość jej panikowania! Rozpoczyna się egzamin. Roman wylosowuje bardzo trudne zadanie... Czy to koniec jego marzeń o tytule magistra?

Szymek (Wacław Warchoł) ma pretensje do Daniela o jego spotkanie z Olą. Chłopak nie życzy sobie, żeby młody Brzozowski mącił dziewczynie w głowie! Między kumplami dochodzi do ostrej sprzeczki. Tymczasem Ola zaprasza Szymka na studniówkę. To dowód dla Szymka, że są już z Olą parą! Młoda Zimińska nie wie, jak wyprowadzić kolegę z błędu...

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

d3b3gz7

Odcinek 1530

Marek jest chory. Dzwoni do swojej wspólniczki, że nie może przyjechać do pracy. Milena (Matylda Paszczenko) przywozi Markowi umowy do podpisania oraz specjalną maść na przeziębienie. Wspólniczka ostro zabiera się za Zimińskiego – każe mu się rozebrać i zaczyna nacierać mu plecy! Marek stawia lekki opór – ale w końcu z przyjemnością poddaje się zabiegom. Błogi nastrój pryska kiedy w drzwiach staje Danka!

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

d3b3gz7

Ignaś pierwszy raz idzie do przedszkola. Kinga bardzo niepokoi się o synka – szczególnie, że ma z nim być Michał a nie ona... W pracy Brzozowska też ma dużo stresów – dyrektor generalny chce natychmiast obejrzeć numer startowy jej nowego magazynu! Podczas oceny projektu okazuje się, że wszystkie rady, które dał jej Smolny, były chybione! Czy kierownik zrobił to specjalnie?!

Odcinek 1531

Roman zaprasza najbliższych, żeby uczcić zaliczenie pierwszego semestru studiów. Marta zjawia się sama z synkiem. Na pytania o brak Janusza odpowiada wymijająco. Roman widzi, że córkę coś trapi. Podczas imprezy Marta dyskretnie wydzwania do Janusza - ale ten nie odbiera. W końcu jednak na telefonie Marty wyświetla się numer Gajewskiego. Zszokowana Konarska słyszy w telefonie beztroski głos Sylwii, która pyta o co chodzi...

Burzyński (Jan Jankowski) zwierza się Jerzemu (Wojciech Wysocki), że Patrycja (Anna Oberc) go rzuciła! Zdruzgotany biznesmen zapowiada, że nie zwiąże się już nigdy z żadną kobietą – zamierza żyć w ascezie i poświęcić się tylko i wyłącznie pracy! Ale zaraz potem poznaje Wandę Wilczyńską (Magdalena Wójcik) – niepozorną, acz piękną, bibliotekarkę. Wanda przyszła oznajmić Dudkowi, iż akcja promocji czytelnictwa z jego uczestnictwem rusza pełną parą. Burzyński nie może oderwać oczu od zjawiskowej kobiety.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

d3b3gz7

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d3b3gz7

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3b3gz7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b3gz7
d3b3gz7