Trwa ładowanie...
11-07-2016 15:37

"Na Wspólnej": porwanie, demony przeszłości i gorący romans w hicie TVN

Share
"Na Wspólnej": porwanie, demony przeszłości i gorący romans w hicie TVNŹródło: TVN/x-news
d1b0bjp

Porwanie małego Wiktorka, demony przeszłości Michała Brzozowskiego, gorący romans Agnieszki i rodzinny kryzys u Zimińskich - tego lata w "Na Wspólnej" nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących wydarzeń. Premierowe odcinki hitu TVN można oglądać bez wakacyjnej przerwy. Poznajcie szczegóły!

Maks walczy z Iloną o opiekę nad małym Wiktorkiem. Niespodziewanie dziecko... zostaje porwane! Brzozowski nie ma wątpliwości, że to sprawka Zdybickiej. Policyjne śledztwo nasuwa jednak coraz więcej wątpliwości. Czy rzeczywiście za porwaniem małego chłopca stoi jego własna matka?

Michał nie kryje swojego szczęścia z powrotu Kingi. Rodzinną sielankę przerywa wspólne spotkanie ze znajomymi. W Januszu (w tej roli Mirosław Baka), mężu koleżanki Brzozowskiej, bohater rozpoznaje swojego oprawcę z domu dziecka. Z wielką siłą wracają do niego demony z przeszłości i traumatyczne wspomnienia. Mężczyzna jest żądny zemsty, a sprawy przybierają zaskakujący obrót.

(Fot. TVN/x-news)

d1b0bjp

Wielkie emocje szykują się także u Zimińskich. Znajomość Oli z Błażejem nabiera coraz większego rozpędu. Zimińska zrywa z Klaudią. Danka i Marek wreszcie mogą odetchnąć z ulgą, że ich córka znalazła prawdziwe szczęście. Los bywa jednak bardzo przewrotny. Zbieg okoliczności powoduje, że ukochany Oli poznaje Gosię i zaczyna się spotykać się... z obiema siostrami! Którą z nich wybierze? Czy Zimińskie odkryją, że kochają tego samego mężczyznę?

Wakacyjne odcinki "Na Wspólnej" to także gorący romans Agnieszki z aplikantem Darkiem. Jej zdradę odkryje Rafał. Czy wybaczy Olszewskiej fascynację dużo młodszym kochankiem?

(Fot. TVN/x-news)

d1b0bjp

W premierowych odcinkach widzowie zobaczą również powrót Anny Guzik oraz nowe gwiazdy z ogromnym dorobkiem aktorskim. Obok Mirosława Baki pojawią się m.in. Wojciech Pokora i Piotr Cyrwus.

d1b0bjp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b0bjp
d1b0bjp