Trwa ładowanie...
09-02-2012 09:51

"Na Wspólnej": Piotr próbuje popełnić samobójstwo

"Na Wspólnej": Piotr próbuje popełnić samobójstwoŹródło: TVN
d1oe8bo
d1oe8bo

Kiedy Małgosia nakryła Piotra w łóżku z Witkiem i tym samym odkryła, że jej mąż jest gejem - wszyscy myśleli, że jest to największy zwrot akcji, jaki może zdarzyć się w tym wątku. W dzisiejszym odcinku *„Na Wspólnej” (9 lutego) okaże się, że jednak nie! Piotr - przytłoczony tym, że jego wieloletnia tajemnica wyszła na jaw - targnie się na swoje życie!*

Gosia (Anna Kerth), będąc u rodziców, dowiaduje się, że Piotr (Maciej Jachowski) próbował się zabić! Uratował go Witek (Arkadiusz Smoleński), który znalazł nieprzytomnego Czubaka i od razu sprowadził pomoc. Gosia jedzie do szpitala, w którym leży jej mąż.

Przed budynkiem czeka na nią Witek. Załamany mówi, że nie chcą go wpuścić... Gosia wprowadza partnera Piotra na oddział kłamiąc, że jest on krewnym jej męża.

Lekarz wyjaśnia im, że Piotr stracił dużo krwi i wciąż jest nieprzytomny. Zrozpaczony Witek nie może zrozumieć, czemu Piotr przyznał się rodzicom, że jest gejem, przez co doszło do tej tragedii! Ojciec się go wyrzekł!

d1oe8bo

Gosia z płaczem wyznaje, że to ona zażądała od męża, aby wyjawił rodzicom prawdę…

Czy Piotr przeżyje? Jak zareagują jego rodzice, gdy dowiedzą się, że ich syn jest w stanie krytycznym? Zapraszamy do oglądania najbliższych, pełnych wielu zwrotów akcji, odcinków „Na Wspólnej”!

d1oe8bo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oe8bo