"Na Wspólnej": Ona jest z nim w ciąży, a on chce ją wsadzić do więzienia!

"Na Wspólnej": Ona jest z nim w ciąży, a on chce ją wsadzić do więzienia!
Źródło zdjęć: © TVN / x-news

22.09.2014 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Istnieje przekonanie, że od miłości do nienawiści – tylko jeden krok. A w przypadku Maksa i Zdybickiej ta odległość jest najwyraźniej jeszcze mniejsza… Ona, pierwsza femme fatale na Wspólnej, która już wielokrotnie siała zniszczenie w rodzinie Brzozowskich. On, ambitny, przedsiębiorczy i… mściwy! Początkowo połączyła ich namiętność, scaliła nienawiść, a rozdzieli – wspólne dziecko?!

Ten tydzień w „Na Wspólnej”, zarówno na ekranie, jak i na planie, będzie obfitował w wiele emocjonujących wydarzeń. To właśnie dziś padł pierwszy „jesienny klaps” do nowych odcinków serialu. I co ciekawe, jednym z pierwszych aktorów, który pojawił się dziś na planie jest właśnie serialowy Maks, czyli Adam Fidusiewicz!

I to on również, w duecie ze Zdybicką (Anna Samusionek)
, zagra pierwsze skrzypce jeśli chodzi o wątki w odcinkach z tego tygodnia. W relacji tych dwojga wrze już od dawna, ale to dopiero teraz możemy spodziewać się prawdziwego wybuchu! Ilona postanawia odejść od Maksa. Mówi mu wprost, że jest dla niej zbyt niedojrzały. Brzozowski nie da się jednak tak łatwo zbyć!

Jakiś czas później Maks podsłuchuje rozmowę Ilony z jej asystentem. Zdybicka mówi swojemu podwładnemu, że muszą przekupić urzędnika, żeby wystartować z nową inwestycją. To ostatnia deska ratunku dla jej firmy! Każe więc swojemu asystentowi działać i zapewnia go, ze Maks w ich interesach nie ma już nic do powiedzenia.

Brzozowski uważnie przysłuchuje się tej rozmowie i układa w głowie plan zniszczenia Ilony! Jeszcze tego samego dnia z premedytacją uwodzi Zdybicką, wyznaje jej miłość i spędza z nią upojną noc. Nad ranem, choć ma ochotę ją udusić, opanowuje się i ośmiela Ilonę do tego, żeby opowiedziała mu o swoich planach względem nowej inwestycji. Szczerość Zdybickiej to właśnie to, czego Maks potrzebuje do złożenia doniesienia w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym! Kiedy Ilona wychodzi z mieszkania – Maks chwyta za telefon i zgłasza do CBA możliwość popełnienia przestępstwa…

Tymczasem Zdybicka, siedząc na ławce przed kliniką, ogląda wydruki USG swojej ciąży! Wygląda na to, że czysta namiętność wymknęła się spod kontroli! Czy Maks, w swoim planie zniszczenia Ilony, przewidział też taki obrót spraw? Czy Zdybicka zdąży powiedzieć kochankowi o ciąży, zanim trafi za kratki? A może i tym razem zdoła wywinąć się prawu?

Te i wiele innych, trzymających w napięciu, wątków – w tym tygodniu w „Na Wspólnej”! Zapraszamy do oglądania serialu od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10 na antenie TVN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także