Trwa ładowanie...
d1ghrmd
Informacja prasowa
Seriale Polskie

Na Wspólnej. Ola przyjeżdża na ślub Zimińskich. (odcinek 2949 - streszczenie)

W 2949. odcinku serialu "Na Wspólnej" trwają gorączkowe przygotowania do ślubu Zimińskich. Nieoczekiwanie na uroczystość przyjeżdża ich córka Ola. Nie będzie jednak sama.
Share
Na Wspólnej, odcinek 2949
Na Wspólnej, odcinek 2949Źródło: TVN, Fot: Radek Orzeł
d1ghrmd

W przeddzień powtórnego ślubu Zimińskich spotyka wielka niespodzianka - z Londynu przyjeżdża Ola! Dance i Markowi uśmiech schodzi z twarzy, kiedy młodsza córka przedstawia im swojego nowego chłopaka - czarnoskórego Petera.

Aneta od rana skarży się na złe samopoczucie i mdłości. Darkowi w to graj - może bezpiecznie udać się na pierwszy turniej szachowy Jarogniewa. Niespodziewanie spotyka tam Kasię. Okazuje się, że Jaro cały czas chce ich zeswatać. Kasia wychodzi wzburzona, a kiedy Żbik strofuje chłopca, ten pada zemdlony, brocząc krwią.

Redakcję programu Marty odwiedza prezes zarządu telewizji. Ma do oznajmienia duże zmiany dotyczące programu Konarskiej. Czy Marta uwolni się wreszcie od Romy? Po południu Konarska spotyka się z Mikołajem, który oświadcza, że wyrzucił Lenarską ze swojego życia. Widać, że mężczyzna liczy na szansę u Marty.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2949 - czwartek, 26.09.2019, o godz. 20:15 TVN

d1ghrmd

Podziel się opinią

Share
d1ghrmd
d1ghrmd