Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"

Na Wspólnej. Odnaleziona Nastka trafia do szpitala (odcinek 2982 - streszczenie)

W 2982. odcinku serialu "Na Wspólnej" Zuza i Elżbieta składają zeznania na policji. Tymczasem do mieszkania Hofferów przychodzi Nastka. Ula wpuszcza wystraszoną i głodną po całonocnej tułaczce dziewczynkę.

Share
Na Wspólnej. Odnaleziona Nastka trafia do szpitala (odcinek 2982 - streszczenie)
Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d2hmea3

Smolny każe synowi iść do dyrektorki i prosić, by nie wyrzucali go ze szkoły. Nastolatek się zgadza - ale zamiast do szkoły idzie do domu Dagmary. Kobieta jest wystraszona - każe chłopakowi odejść i nerwowo zerka w stronę otwartych drzwi. Po chwili pojawia się mąż Dagmary i dopada młodego Smolnego!

Podczas gdy Zuza i Elżbieta składają zeznania na policji, do mieszkania Hofferów przychodzi Nastka. Ula wpuszcza dziewczynkę, która jest wystraszona i głodna po całonocnej tułaczce. Gdy Kamil i Zuza wracają do domu, dziewczynka śpi na kanapie. Hoffer z przerażeniem odkrywa, że Nastka (a właściwie Ewelinka) jest nieprzytomna.

Damian uczciwie przyznaje się na forum konferencji, że ma problem z tolerancją. Stwierdza, że potrafi o niej mówić, ale w praktyce nie radzi sobie z tą cnotą. Obiecuje zebranym i sobie, że postara się to zmienić. Już w drodze powrotnej Cieślik daje poważną lekcję... Wojtkowi!

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2982 - poniedziałek, 25.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d2hmea3

Podziel się opinią

Share
d2hmea3
d2hmea3