ycipk-2w6mbb
Informacja prasowa
Seriale Polskie

Na Wspólnej. Norbert odpowie przed kuratorium (odcinek 2954 - streszczenie)

W 2954. odcinku serialu "Na Wspólnej" Norbert zostaje wezwany przez dyrektorkę. Okazuje się, że ojciec Leny złożył na niego skargę do kuratorium.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Wspólnej, odcinek 2954
Na Wspólnej, odcinek 2954 (TVN, Fot: Radek Orzeł)
ycipk-2w6mbb

Norbert zostaje wezwany do dyrektorki. Dowiaduje się, że ojciec Leny złożył na niego skargę do kuratorium. Tymczasem Bruno błaga Malwinę o ostatnią szansę. Gdy dziewczyna go skreśla, robi się bardzo agresywny. Szuka pocieszenia w narkotykach. Nie wie, że jest obserwowany przez Hebla.

Pola, nowa uczennica w szkole Danki, robi awantury na kolejnych lekcjach, walcząc z nauczycielami o lepsze stopnie. Zimińska wzywa na rozmowę jej mamę. Niedługo potem Zimińska znajduje zapłakaną Polę, która bardzo boi się konsekwencji spotkania matki z dyrektorką. Danka jest zaskoczona - może ona również powinna zacząć się bać?

Arkowi udaje się przekonać do przeszczepu pacjenta w podeszłym wieku. Kleczewska jest mu wdzięczna. Zwłaszcza że wcześniej Adamski podważał decyzję pani ordynator. Kamil zauważa, że Ostrowski zgadza się z Kleczewską we wszystkim i wyraźnie lubi jej towarzystwo...

ycipk-2w6mbb

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2954 - poniedziałek, 7.10.2019, o godz. 20:15 TVN

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2w6mbb

ycipk-2w6mbb
ycipk-2w6mbb