Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"
oprac. Anna Ryta
27-11-2019 07:13

Na Wspólnej. Mikołaj powstrzymuje Martę gorącym pocałunkiem (odcinek 2984 - streszczenie)

W 2984. odcinku "Na Wspólnej" Mikołajowi udaje się stworzyć algorytm, który pozwala mu znajdować w internecie ogłoszenia zamieszczane przez członków mafii odpowiedzialnej za proceder niewolniczej prostytucji. Sławek chce zorganizować prowokację.

Share
Na Wspólnej. Mikołaj powstrzymuje Martę gorącym pocałunkiem (odcinek 2984 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d42zxeb

Mikołaj tworzy algorytm, dzięki któremu znajduje ogłoszenia zamieszczane w internecie przez mafię zajmującą się niewolniczą prostytucją. Sławek chce by do grupy przestępczej zadzwoniła podstawiona kobieta i udawała zainteresowaną "pracą marzeń". Martę powstrzymuje Mikołaj gorącym pocałunkiem! Wybór Dziedzica pada na Igę! Co na to Michał?

Przemek nie wraca do domu, ani nie odbiera telefonów. Rozsierdzona Natalia napada na Dagmarę i zarzuca jej, że jest odpowiedzialna za bunt jej syna. Polonistka odnajduje młodego Smolnego u Majora. Przeprowadza ze swoim uczniem poważną rozmowę, która kończy się bardzo zaskakująco.

Joanna znowu zastaje w swojej klinice Karola. Wściekła każe mu natychmiast wyjść! Inaczej wezwie policję. Karol wychodzi... Ale jego zemsta na Bergowej jest naprawdę mocna i świadczy o tym, jak bardzo chorym jest człowiekiem.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2984 - środa, 27.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d42zxeb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42zxeb