Trwa ładowanie...
d2sz0yf
Informacja prasowa
Seriale Polskie

Na Wspólnej. Michał dowie się prawdy w szpitalu (odcinek 2958 - streszczenie)

W 2958. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kamil uspokaja Michała. Wcale nie miał zawału, ale może cierpieć na zespół złamanego serca. Choroba ta dotyka osoby, które straciły kogoś bliskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na Wspólnej, odcinek 2958
Na Wspólnej, odcinek 2958 (TVN, Fot: Radek Orzeł)
d2sz0yf

Bruno staje się coraz bardziej rozdrażniony objawami odstawienia narkotyków. Norbert prosi Malwinę, żeby dała Brunowi jakąkolwiek nadzieję - ta zdecydowanie odmawia. Tymczasem Krawczyk przetrząsa mieszkanie w poszukiwaniu narkotyków. Kiedy niczego nie znajduje, sięga po żyletkę!

Karol, mężczyzna którego Joanna opatrywała po wypadku rowerowym, znowu odwiedza klinikę. Tym razem przychodzi ze swoim psem. Mężczyzna jest tak czarujący, że Joanna i Kasia spędzają z nim całe popołudnie. Kasia widzi, że Karolowi Joanna wyraźnie wpadła w oko...

Kamil informuje Michała, że nie miał zawału. Prawdopodobnie cierpi na zespół złamanego serca - chorobę przytrafiającą się osobom, które straciły kogoś bliskiego. Brzozowskiego pociesza Iga... Tymczasem Ostrowski przekazuje Kamilowi bardzo złe wieści na temat zdrowia Michała.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2958 - poniedziałek, 14.10.2019, o godz. 20:15 TVN

d2sz0yf

Podziel się opinią

Share
d2sz0yf
d2sz0yf