Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
na wspólnej
Paweł Ryta
15-10-2019 06:49

Na Wspólnej. Michał boi się, że umiera. Z tego powodu odtrąca Igę (odcinek 2959 - streszczenie)

W 2959. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kamila prosi, żeby Michał został wypisany ze szpitala do czasu operacji. W domu na Brzozowskiego czeka Iga, która zaczyna go całować. Mężczyzna ją powstrzymuje, tłumacząc, że prawdopodobnie został mu tydzień życia.

Share
Na Wspólnej. Michał boi się, że umiera. Z tego powodu odtrąca Igę (odcinek 2959 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d3s5k8y

Po wygranej sprawie o odszkodowanie Weronika spotyka się z Kamilą, którą potrąciła. Roztocka uświadamia dziewczynie, że nie wie wszystkiego o tragicznym dla niej wypadku. Czy Weronika w końcu się przyzna i poniesie konsekwencje swojego czynu?

Pola wpada w rozpacz, kiedy dostaje z klasówki czwórkę z plusem. Tłumaczy Zimińskiej, że jeśli nie spełni oczekiwań mamy, ta wyrzuci ją z domu! Okazuje się, że Pola jest całkowicie zaszczuta przez swoją matkę, wiceburmistrza dzielnicy.

Na prośbę Kamila Michał zostaje wypisany ze szpitala do czasu operacji. W domu czeka na niego niespodzianka - Iga, która rzuca się na Michała i zaczyna całować! Ten ją wstrzymuje - przecież prawdopodobnie został mu tydzień życia...

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2959 - wtorek, 15.10.2019, o godz. 20:15 TVN

d3s5k8y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s5k8y