Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka walczy o powrót do formy

Share
"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka walczy o powrót do formy
Źródło: ONS.pl
d9c5fau

Marta Wierzbicka znów rozpoczęła intensywny trening, by wrócić do formy po zimie. Uczestniczy w zajęciach grupowych w fitness klubie, na razie jednak ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Gwiazda nie ukrywa, że ma problemy z motywacją i potrzebuje trenera, który przypilnuje jej podczas treningu.

Aktorka nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Gra w serialu "Na Wspólnej" oraz kilku spektaklach teatralnych, m.in. "Kiedy kota nie ma...." oraz "Dajcie mi tenora". Niedawno rozpoczęła także pracę przy dubbingu filmu "Alicja po drugiej stronie lustra", w którym ponownie udzieli głosu tytułowej bohaterce. Gwiazda TVN-u stara się znaleźć jednak czas na treningi.

Przyznaje również, że przez ostatnie osiem miesięcy bardzo zaniedbała aktywność fizyczną. Treningi rozpoczęła niedawno, aby wrócić do formy na wiosnę. Nie zależy jej ani na utracie wagi, ani wyrzeźbieniu sylwetki. Celem ćwiczeń jest dla niej po prostu dobra kondycja, którą straciła przez zimę.

d9c5fau

– Chcę ćwiczyć, żeby się ruszać, żeby nie być taką zastałą, bo kiedyś robiłam serię brzuszków. A po jakichś ośmiu miesiącach przerwy poczułam, że nie jestem w stanie się ruszyć, bo forma, niestety, błyskawicznie zanika – powiedziała Marta Wierzbicka.

Aktorka chodzi na basen, a także uczestniczy w grupowych zajęciach fitness. Uważa, że nie może ćwiczyć sama, bowiem ma problemy z motywacją.

Gwiazda "Na Wspólnej" twierdzi, że nie ma ulubionej dyscypliny sportowej ani zajęć fitness, które szczególnie przypadły jej do gustu. Nie przepada za joggingiem, choć nie wyklucza, że wkrótce zacznie biegać. Mimo intensywnych treningów nie jest na razie zadowolona z osiągniętych wyników.

– Jak na razie nie przynosi to żadnych rezultatów. Mam nadzieję, że niebawem to się jednak zmieni – wyznała aktorka.

d9c5fau

Marta Wierzbicka chce się pozbyć swoich sławnych kobiecych kształtów?

(Fot. AKPA)

d9c5fau

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9c5fau
d9c5fau