Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"

Na Wspólnej. Marta ukrywa przed policją dowody w sprawie Kornelii (odcinek 2976 - streszczenie)

W 2976. odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta przegląda zawartość otrzymanego od zamordowanej Kornelii pendrive'a. Są tam zdjęcia mężczyzn zamieszanych w proceder handlu kobietami i zmuszania do prostytucji. Konarska chce przekazać nośnik policji, ale ostatecznie zmienia zdanie.

Share
Na Wspólnej. Marta ukrywa przed policją dowody w sprawie Kornelii (odcinek 2976 - streszczenie)
Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d22lqlr

Żbik staje przed komisją adwokacką - prawdopodobnie znowu straci możliwość wykonywania zawodu... Po południu Darek znajduje kopertę z wynikami badań na ojcostwo, jednak Aneta nie pozwala mu ich przeczytać. Dla Darka oznacza to, że żona jest w ciąży z Jankowskim! Dochodzi do potwornej awantury, w wyniku której Anetę zabiera pogotowie.

Marta przegląda pendrive, który dostała od zabitej Kornelii - są na nim zdjęcia mężczyzn, którzy handlują kobietami i zmuszają je do prostytucji. Konarska zgłasza się na policję - ale w ostatniej chwili nie przekazuje prowadzącemu śledztwo nośnika z dowodami. Co ją przestraszyło?

Blanka z chorą córką przychodzi do fundacji, żeby podpisać dokumenty potrzebne do rozpoczęcia zbiórki pieniędzy na operację Nastki. Ula chce wybrać się z małą na spacer i przekonuje jej mamę, że będą bardzo ostrożne. Niestety, Nastka spada z huśtawki. Blanka jest wściekła - denerwuje się, że jej dziecko nie przeżyje do operacji.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2976 - środa, 13.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d22lqlr

Podziel się opinią

Share
d22lqlr
d22lqlr