Trwa ładowanie...

Na Wspólnej. Marta i jej najbliżsi są w niebezpieczeństwie (odcinek 2977 - streszczenie)

W 2977. odcinku serialu "Na Wspólnej" ktoś zadzwoni do Konarskiej i zagrozi, że zabije Ksawerego. Marta będzie przerażona.

Share
Na Wspólnej. Marta i jej najbliżsi są w niebezpieczeństwie (odcinek 2977 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d2ju4ac

Żbik dowiaduje się od lekarza, że Aneta poroniła. Przeprasza żonę za to, co jej powiedział, ale ona żąda by wyszedł - nie chce widzieć człowieka, przez którego straciła swój najcenniejszy skarb. Darek wraca do domu i upija się. Wieczorem znajduje kopertę żony z wynikami badań na ojcostwo. Czy Aneta miała urodzić jego dziecko?

Sławek - po przejrzeniu zdjęć z pendrive'a Kornelii - stwierdzi, że w proceder niewolniczej prostytucji są zamieszani policjanci. Dziedzic radzi Marcie i Igorowi, żeby ich publikacje ukazały się jak najszybciej, zanim ktoś spróbuje ich uciszyć. Niebawem Konarska otrzymuje telefon - ktoś grozi, że zabije jej syna!

Bergowej ktoś przecina wszystkie opony w aucie. Pod kliniką spotyka Karola, który żali się jej, że ma fatalny dzień - choć są jego urodziny. Prosi Joannę, by zjadła z nim urodzinowy obiad. Kobiecie robi się go żal i zgadza się. W restauracji dochodzi do ostrej wymiany zdań - aż w końcu Joanna żąda, by Karol raz na zawsze dał jej spokój.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2977 - czwartek, 14.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d2ju4ac
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ju4ac
d2ju4ac