Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Małgorzata Socha pokazała majtki w teledysku

Share
"Na Wspólnej": Małgorzata Socha pokazała majtki w teledysku
Źródło: kadr z YouTube
d2x0l0l

Różowe stroje, krzykliwy makijaż – takiej Małgorzaty Sochy nie znaliśmy. Skąd ta zmiana? Oczywiście dla potrzeb teledysku disco polo. Ale to nie jedyne zaskoczenie w tym materiale.

Wiadomość o tym, że Małgorzata Socha wystąpiła w teledysku zespołu disco-polo obiegła polskie media lotem błyskawicy. Zaskakujące jest tam niemal wszystko. Począwszy od tego, że aktorka pręży się we "wściekle" różowych strojach, przez niewybredny tekst piosenki, a kończąc na tym, że wszechobecny chórek tworzą muzycy grupy Vox.

d2x0l0l

Socha brawurowo wcieliła się w tytułową Anetę. Nie tylko kusi wszystkich wokół swoimi dźwiękami, stroi zabawne miny, ale też nie przejmuje się, że w pewnym momencie spod zwiewnej sukienki widać jej majtki. Po raz kolejny można zobaczyć, że aktorka ma duży dystans do siebie i spory talent komediowy.

(kadr z You Tube)

W tym szaleństwie jest metoda, bo już od początku klipu można domyślić się, że całość ma charakter humorystyczny. Autorem piosenki jest niejaki Sławomir, który sam siebie określił jako gwiazdę rock polo. Sławomir Zapała to aktor znany z takich filmów jak "Pod mocnym aniołem" i "Tajemnica Westerplatte" czy choćby z serialu "Blondynka".

d2x0l0l

Aktor postanowił spróbować swoich sił w muzyce, a media już porównują jego twórczość do cieszących się ogromną popularnością Braci Figo Fagot. Niepozbawione poczucia humoru, stylizowane na disco polo piosenki robią już karierę w sieci, a sam klip do piosenki "Aneta", w którym występuje Socha liczy sobie niemal 170 tys. odsłon.

(kadr z You Tube)

Jak zapewnia Sławomir, piosenka o Anecie jest oparta na prawdziwej historii. Aktor zbiera w sieci fundusze na wydanie debiutanckiej płyty, a zainteresowanych jego twórczością odsyłamy do poniższego wideo.

d2x0l0l

Podziel się opinią

Share
d2x0l0l
d2x0l0l