Trwa ładowanie...
d3rdb0f
tvn

"Na Wspólnej": Lidia Czerska przypuszcza kolejny atak na Olę!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Na Wspólnej": Lidia Czerska przypuszcza kolejny atak na Olę!
d3rdb0f

Żona Czerskiego nie daje za wygraną i konsekwentnie realizuje swój plan zniszczenia młodej Zimińskiej! Po wizycie, jaką Lidia złożyła Oli w kancelarii, przyszedł czas na spotkanie z jej rodzicami… Czerska, zupełnie bez pardonu, zjawia się u Zimińskich i nokautuje ich wiadomością o romansie Oli z żonatym mężczyzną! Co na to Danka i Marek? Dowiemy się już dziś!

Ola po raz kolejny spędza noc u Mariusza, o czym Zimińscy nie mają zielonego pojęcia. Do momentu, kiedy w ich domu zjawia się Lidia Czerska! Żona Mariusza zamierza dotrzymać danego Oli słowa i… zniszczyć ją! I chce wykorzystać do tego również jej rodziców, którym bez żadnych skrupułów opowiada, jak ich ukochana córeczka uwiodła jej męża.
Skarży się, że próbowała rozmawiać z Olą – odwołać się do jej sumienia, ale ta nie chce jej słuchać! Liczy, że Zimińscy przemówią córce do rozsądku. Marek z Danką są w ciężkim szoku! Trudno im ukryć złość i rozgoryczenie. Nie przypuszczali bowiem, że Ola znowu ich tak rozczaruje… Ale nie zamierzają wysłuchiwać tego, jak Lidia mieszka ich córkę z błotem!

Co więc Czerska uzyskała tą wizytą? Jak potraktują ją Zimińscy? I czego może spodziewać się Ola, kiedy już wróci, po upojnej nocy z Mariuszem, do domu? Dowiemy się już dziś!

Zapraszamy do oglądania „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 na antenie TVN!

d3rdb0f

Podziel się opinią

Share
d3rdb0f
d3rdb0f