Trwa ładowanie...
17-11-2011 12:56

"Na Wspólnej": Kinga ma bezwzględną rywalkę!

"Na Wspólnej": Kinga ma bezwzględną rywalkę!Źródło: TVN
d1qqoi9
d1qqoi9

Przed Kingą z *"Na Wspólnej" ważny dzień w nowej pracy. Ma przedstawić swój autorski projekt czasopisma przed Dyrektorem Generalnym. Na chwilę przed tym dowiaduje się, że musi rywalizować o etat z młodszą i świetnie wykształconą dziewczyną. A ta stawia sprawę jasno – chce wygrać i gotowa jest zrobić to za wszelką cenę! Czy Kinga stanie do tego wyścigu szczurów?*

Odkąd Brzozowska (Ilona Wrońska) dowiedziała się, co ma na sumieniu jej mąż, postanowiła wziąć sprawy rodzinnych finansów w swoje ręce. Michał (Robert Kudelski) już nieraz udowodnił, że ma zakusy do podejrzanych przedsięwzięć i hazardu. Przez niego Brzozowscy toną w długach, dlatego Kinga zdecydowała się pójść do pracy. A Michałowi rozkazała pozostanie z synem w domu!

Ta sytuacja dla nich obojga nie jest najłatwiejsza. Michał uważa, że to mężczyzna powinien być głową rodziny i ewidentnie nie radzi sobie z kompleksem „gosposi”. Kinga natomiast nie jest świadoma tego, jak brutalne zasady mogą obowiązywać w korporacjach. Tym bardziej, kiedy o etat przychodzi jej rywalizować z młodą, doskonale wykształconą i… bezwzględną dziewczyną (Maria Dejmek)! Dyrektor (Łukasz Konopka), po obu prezentacjach, wyznacza rekrutowanym pracownicom nowe zadanie…

Od niego będzie zależało, która z kobiet dostanie intratny etat w wydawnictwie! Kinga chce nawiązać znajomość z Sandrą. Reakcja konkurentki nie pozostawia jednak żadnych złudzeń: Sandra nie zamierza przyjaźnić się z Kingą, a walczyć i wygrać stanowisko w korporacji!

Jak zareaguje na to Kinga? Czy będzie w stanie stanąć do wyścigu z bezwzględną rywalką? Odpowiedzi już w dzisiejszym odcinku "Na Wspólnej"!

d1qqoi9

Zobacz także:

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d1qqoi9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qqoi9