Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"

Na Wspólnej. Karol chce śmierci - swojej i Joanny?! (odcinek 2991 - streszczenie)

W 2991. odcinku serialu "Na Wspólnej" Joanna odkrywa, że przed kliniką wisi klepsydra z jej nazwiskiem. Znajduje tam też wieniec i zapalone znicze. Po chwili otrzymuje wiadomość od Karola - mężczyzna chce się zabić.

Share
Na Wspólnej. Karol chce śmierci - swojej i Joanny?! (odcinek 2991 - streszczenie)
Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d26blzr

Joanna przed kliniką znajduje klepsydrę ze swoim nazwiskiem oraz wieniec i zapalone znicze! Po chwili dostaje od Karola wiadomość - mężczyzna zamierza się zabić. Bogdan i Joanna idą z tym natychmiast do Weroniki. Wtedy Karol wysyła filmik, w którym żegna się z Joanną i... zażywa potężną garść leków!

Przemek - przejęty awanturą z matką Dagmary - przegląda ogłoszenia o pracy. Dagmara prosi, żeby się wyluzował - ona go kocha takiego, jakim jest. Tymczasem do Smolnego przychodzi była żona i obwinia go za to, co stało się z Przemkiem.

Wojtek alarmuje Cieślika. Jego zdaniem ich żony są w szponach Latynosa, dla którego taniec jest tylko pretekstem do podrywu. Trzeba natychmiast działać. Jakby na potwierdzenie, po zajęciach Pedro dwuznacznie zagaja do Żanety. Szulcowa pokazuje mu obrączkę. Czy to powstrzyma zapędy ognistego Mendozy?

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2991 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20:15 TVN

d26blzr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26blzr
d26blzr