Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"
oprac. Anna Ryta
10-12-2019 07:20

Na Wspólnej. Karol chce śmierci - swojej i Joanny?! (odcinek 2991 - streszczenie)

W 2991. odcinku serialu "Na Wspólnej" Joanna odkrywa, że przed kliniką wisi klepsydra z jej nazwiskiem. Znajduje tam też wieniec i zapalone znicze. Po chwili otrzymuje wiadomość od Karola - mężczyzna chce się zabić.

Na Wspólnej. Karol chce śmierci - swojej i Joanny?! (odcinek 2991 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d3q7wa8
d3q7wa8

Joanna przed kliniką znajduje klepsydrę ze swoim nazwiskiem oraz wieniec i zapalone znicze! Po chwili dostaje od Karola wiadomość - mężczyzna zamierza się zabić. Bogdan i Joanna idą z tym natychmiast do Weroniki. Wtedy Karol wysyła filmik, w którym żegna się z Joanną i... zażywa potężną garść leków!

Przemek - przejęty awanturą z matką Dagmary - przegląda ogłoszenia o pracy. Dagmara prosi, żeby się wyluzował - ona go kocha takiego, jakim jest. Tymczasem do Smolnego przychodzi była żona i obwinia go za to, co stało się z Przemkiem.

Wojtek alarmuje Cieślika. Jego zdaniem ich żony są w szponach Latynosa, dla którego taniec jest tylko pretekstem do podrywu. Trzeba natychmiast działać. Jakby na potwierdzenie, po zajęciach Pedro dwuznacznie zagaja do Żanety. Szulcowa pokazuje mu obrączkę. Czy to powstrzyma zapędy ognistego Mendozy?

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2991 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20:15 TVN

d3q7wa8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q7wa8