Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
na wspólnej
oprac. Anna Ryta
19-09-2019 07:02

Na Wspólnej. Julka zaginie. Operacja Elżbiety pod znakiem zapytania (odcinek 2945 - streszczenie)

W 2945. odcinku serialu "Na Wspólnej" Elżbieta z rodziną ma jechać za granicę na operację krwiaka mózgu. Po rozmowie z chorą Zuza wraca do pracy w fundacji. Tymczasem Igor odkrywa, że Julka nie wróciła po lekcjach do domu.

Share
Na Wspólnej. Julka zaginie. Operacja Elżbiety pod znakiem zapytania (odcinek 2945 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
dl1wi3r

Na Wspólnej (odcinek 2945 - streszczenie) - 19.09.2019

Elżbieta nie pojedzie na operację, bo Julka zniknęła?
Elżbieta z rodziną ma wyjechać za granicę na operację krwiaka mózgu. Do Marcinkowej przychodzi Zuza. Kobiety przepraszają się wzajemnie i Hofferowa wraca do pracy w fundacji. Jednak nie wszystko jest dobrze. Zdenerwowany Igor mówi Elżbiecie, że Julka nie wróciła po lekcjach do domu.

Przemek zagra Romea - tylko kto będzie jego Julią?
Smolny junior dowiaduje się, że kolega grający rolę Romea złamał nogę. Nauczycielka polskiego proponuje Przemkowi, żeby go zastąpił. Nieoczekiwanie chłopak się zgadza. Grająca Julię Monika cieszy się, że Przemek będzie jej partnerem - widać, że liczy na coś więcej. Dziewczyna nie zauważa jednak, że młody Smolny bardziej niż nią, zainteresowany jest... piękną nauczycielką.

Ksawery z dziadkiem Romanem znajdą cenny skarb?
Roman zabiera Ksawerego na poszukiwania z wykrywaczem metalu. Wnuczek jest bardzo podekscytowany, więc Hoffer na targu staroci próbuje uprawdopodobnić znalezienie czegokolwiek. Niestety, Ksawery nie chce szukać tam, gdzie dziadek coś zakopał. Ale nagle wykrywacz zaczyna ogłuszająco piszczeć.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2945 - czwartek, 19.09.2019, o godz. 20:15 TVN

dl1wi3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl1wi3r
dl1wi3r