Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"

Na Wspólnej. Joanna oskarżona o nakłanianie do samobójstwa? (odcinek 2992 - streszczenie)

W 2992. odcinku serialu "Na Wspólnej" do mieszkania Bergów przychodzą funkcjonariusze. Jak się okazuje, Joanna jest podejrzana o namawianie Karola do popełnienia samobójstwa.

Share
Na Wspólnej. Joanna oskarżona o nakłanianie do samobójstwa? (odcinek 2992 - streszczenie)
Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d3tl4jp

Iga wpada w oko jednemu z mafiozów. Radzio wzywa kobietę do swojego biura i obleśnie się do niej przystawia. Przybysz cały czas gra rolę słodkiej idiotki. Kiedy gangster wychodzi, policjantka robi zdjęcia dokumentom, które znajduje w jego biurku i natychmiast przesyła je Sławkowi i Robertowi. Policjanci są w szoku. Na jednym ze zdjęć jest... siostra Igi!

U Bergów pojawia się policja. Okazuje się, że Joanna jest podejrzana o nakłanianie Karola do samobójstwa! Na dodatek wychodzi na jaw, że stalker wysługiwał się jakimś chłopakiem, na którego teraz spadają podejrzenia. Czy Karol wymiga się od winy i nadal będzie nękał Joannę?

Wojtek i Damian zapisują się na zajęcia tańca! Panowie traktują to jako karę - między nimi a ich żonami co chwila dochodzi do jakiejś sprzeczki. Widząc to, Pedro zarządza wymianę partnerów. I okazuje się, że Cieślik z Żanetą wymiatają.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2992 - środa, 11.12.2019, o godz. 20:15 TVN

d3tl4jp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tl4jp
d3tl4jp