Trwa ładowanie...
22-04-2016 10:53

"Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska zdradziła, co spotka serialową Martę

"Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska zdradziła, co spotka serialową MartęŹródło: ONS.pl
dbcfrn1
dbcfrn1

Joanna Jabłczyńska znana jest głównie z serialu "Na Wspólnej". W hicie TVN występuje już od 13 lat. Grana przez nią Marta, mimo młodego wieku, przeszła wiele w życiu. Gwałt, rozwód, śmierć ukochanego i uzależnienie od alkoholu - los wielokrotnie wystawiał ją na próby. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski aktorka zdradziła, co czeka ulubienicę widzów.

Marta odnalazła szczęście w ramionach Olafa. Między bohaterami zaiskrzyło już po pierwszym spotkaniu na siłowni. Zakochali się w sobie, przeżyli dużo radosnych chwil, mogli na siebie liczyć także w trudnych momentach. A tych nie brakowało.

Po tym, jak Konarskiej udało się odstawić alkohol i znów wyjść na prostą, wydawało się, że nic już ich nie rozdzieli. Na drodze szczęściu pary stanęła nastolatka, która zakochała się w Olafie. Gdy ten odrzucił jej uczucie, odegrała się, oskarżając go o gwałt.

dbcfrn1

Zrozpaczona Marta porzuciła ukochanego, jednak nie na długo. Szybko wyszło na jaw, że zraniona dziewczyna wszystkich oszukała. Konarska błagała kochanka o przebaczenie i ostatecznie wróciła do przystojnego trenera. Okazuje się, że wątek ulubienicy widzów zostanie rozwinięty i potoczy się w zupełnie innym kierunku.

dbcfrn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbcfrn1