"Na Wspólnej": Jej mąż woli mężczyzn

"Na Wspólnej": Jej mąż woli mężczyzn
Źródło zdjęć: © TVN

20.12.2011 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od pewnego czasu Małgosia Zimińska z serialu "Na Wspólnej" podejrzewała, że mąż coś przed nią ukrywa. Niedawno okazało się, że mężczyzna nie mówi żonie prawdy odnośnie miejsca pracy. To jednak nie wszytko. Już niedługo żona nakryje ukochanego na zdradzie... z mężczyzną!

W jednym z odcinków "Na Wspólnej" Małgosia będzie chciała zrobić mężowi niespodziankę. Gdy wróci wcześniej do domu, zastanie w sypialni swojego męża i... jego szefa Witka!

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

W rolę Zimińskiej wciela się aktorka Anna Kerth. Zagranie wspomnianej sceny nie było dla aktorki prostym zadaniem.

– Musiałam znaleźć w sobie ten rodzaj zaskoczenia, którego nie da się do niczego porównać - zdradziła gwiazda dwutygodnikowi "Świat Seriali".

Zdrada Piotra wyjdzie na jaw w 1545. epizodzie serialu "Na Wspólnej", który wyemitowany zostanie już w nowym roku.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,25387,title,Na-Wspolnej,serial.html )**

Jak się okazuje, również w innym serialu jeden z bohaterów okaże się gejem. O jaką produkcję chodzi?

W styczniu wyemitowany zostanie odcinek serialu "Na dobre i na złe", w którym zagra gościnnie Katarzyna Cichopek. Aktorka wcieli się w postać Anny. Kobieta trafi do szpitala w Leśnej Górze wraz ze swoim narzeczonym - Markiem. Anna nie będzie zdawała sobie jednak sprawy z tego, że jej ukochany jest gejem.

Romans Marka i jego kochanka - Jacka, wyjdzie na jaw, gdy ten drugi postrzeli mężczyznę w ataku zazdrości. Ranny bohater dopiero po kilku godzinach znajdzie się na szpitalnym oddziale.

Jak podaje "Super Express", grana przez Cichopek postać zobaczy jak jej narzeczony przytula się do swojego kochanka. Patrząc z perspektywy na dziwne zachowania narzeczonego, dotrze do niej w końcu, że mężczyzna jej życia jest gejem. Zdradzona bohaterka postanowi nie wiązać się już więcej z żadnym mężczyzną. Wspomniany epizod "Na dobre i na złe" zobaczyć będzie można 6 stycznia.

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także