Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"
oprac. Anna Ryta
12-12-2019 06:50

Na Wspólnej. Jarek ośmieszy się na oczach rodziców Elizy? (odcinek 2993 - streszczenie)

W 2993. odcinku serialu "Na Wspólnej" Jarek idzie do teatru z Elizą. Towarzyszą im rodzice dziewczyny. Widząc żonglera, Berg stwierdza, że sam również trochę trenuje. Cielecki prosi, żeby pokazał swoje umiejętności.

Na Wspólnej. Jarek ośmieszy się na oczach rodziców Elizy? (odcinek 2993 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d3q7wa8
d3q7wa8

Żbika odwiedza Jarogniew - współczuje przyjacielowi, że żona ogołociła go nawet z mebli. Chłopak skarży się, że rodzice się o niego kłócą... Po południu Darek ma już dość pustego mieszkania - umawia się z Emilią. Niestety, kobieta od razu przechodzi do interesów. Żbik liczył na coś innego...

Przemek kończy swój pierwszy dzień na budowie. Robotnicy nie chcą go puścić do domu - "nowy" musi postawić kolejkę! Wbrew Majorowi Przemek idzie z robotnikami - czy zapomni, że umówił się do teatru z Dagmarą?! Tymczasem do Smolnego przychodzi Gwiazda – skarży się, że żona go zdradza! Szef zleca śledzenie Marceliny... Tymonowi!

Kasia mówi ojcu, że chce się wyprowadzić do Jarka i jego przyjaciół. Jak zareaguje Bogdan? Tymczasem Jarek wychodzi do teatru z Elizą i jej rodzicami. Widząc żonglera, Berg chwali się że też trochę trenuje. Cielecki od razu rzuca mu wyzwanie - pokaż, co potrafisz! Czy Jarek ośmieszy się na oczach Elizy i jej rodziców?

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2993 - czwartek, 12.12.2019, o godz. 20:15 TVN

d3q7wa8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q7wa8