Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"

Na Wspólnej. Jarek ośmieszy się na oczach rodziców Elizy? (odcinek 2993 - streszczenie)

W 2993. odcinku serialu "Na Wspólnej" Jarek idzie do teatru z Elizą. Towarzyszą im rodzice dziewczyny. Widząc żonglera, Berg stwierdza, że sam również trochę trenuje. Cielecki prosi, żeby pokazał swoje umiejętności.

Share
Na Wspólnej. Jarek ośmieszy się na oczach rodziców Elizy? (odcinek 2993 - streszczenie)
Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d9fflp3

Żbika odwiedza Jarogniew - współczuje przyjacielowi, że żona ogołociła go nawet z mebli. Chłopak skarży się, że rodzice się o niego kłócą... Po południu Darek ma już dość pustego mieszkania - umawia się z Emilią. Niestety, kobieta od razu przechodzi do interesów. Żbik liczył na coś innego...

Przemek kończy swój pierwszy dzień na budowie. Robotnicy nie chcą go puścić do domu - "nowy" musi postawić kolejkę! Wbrew Majorowi Przemek idzie z robotnikami - czy zapomni, że umówił się do teatru z Dagmarą?! Tymczasem do Smolnego przychodzi Gwiazda – skarży się, że żona go zdradza! Szef zleca śledzenie Marceliny... Tymonowi!

Kasia mówi ojcu, że chce się wyprowadzić do Jarka i jego przyjaciół. Jak zareaguje Bogdan? Tymczasem Jarek wychodzi do teatru z Elizą i jej rodzicami. Widząc żonglera, Berg chwali się że też trochę trenuje. Cielecki od razu rzuca mu wyzwanie - pokaż, co potrafisz! Czy Jarek ośmieszy się na oczach Elizy i jej rodziców?

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2993 - czwartek, 12.12.2019, o godz. 20:15 TVN

d9fflp3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9fflp3
d9fflp3