Trwa ładowanie...
d6xybf1

"Na Wspólnej": jaka jest prawdziwa twarz Marty Wierzbickiej i Zosi Zborowskiej?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Na Wspólnej": jaka jest prawdziwa twarz Marty Wierzbickiej i Zosi Zborowskiej?
(AKPA)
d6xybf1

Przyjaźń w show-biznesie jest możliwa – twierdzi Marta Wierzbicka. Dowodem na to jest jej relacja z Zofią Zborowską, którą gwiazda określa mianem swojej bratniej duszy. Aktorki łączy także walka z szufladkowaniem przez media i internautów. Zborowska jest bowiem odbierana przez pryzmat sławnego ojca, a Wierzbicka – walorów fizycznych.

Marta Wierzbicka twierdzi, że ma wokół siebie wiele bardzo bliskich osób, na które zawsze może liczyć. Do grona tego należą dwie przyjaciółki, które traktuje prawie jak rodzinę.

– To moja przyjaciółka Zosia Zborowska i moja przyjaciółka Ola. To są takie osoby, z którymi zawsze mogę o wszystkim porozmawiać i jesteśmy bardzo blisko, bratnie dusze – mówi Marta Wierzbicka.

d6xybf1

Aktorka poznała Zofię Zborowską podczas pracy przy spektaklu teatralnym. Nie od razu przypadły sobie do gustu, dziś jednak łączy je duża zażyłość. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" twierdzi, że pokazuje to, że w show-biznesie jest miejsce na prawdziwą przyjaźń.

Zofia Zborowska stwierdziła jakiś czas temu, że bez względu na dalszy przebieg jej kariery zawsze będzie postrzegana przez pryzmat pochodzenia, tak jak Marta Wierzbicka przez pryzmat dużego biustu.

– Marta będzie zawsze cyckami, a Zborowska córką Wiktora – mówi aktorka.

Obie starają się uciec do tego stereotypowego wizerunku, zdają sobie jednak sprawę z tego, że to wymaga pracy. Dużą przeszkodę stanowią zwłaszcza media plotkarskie. Co o nich sądzi aktorka? Dowiecie się z powyższego wideo.

d6xybf1

Podziel się opinią

Share

d6xybf1

d6xybf1