Trwa ładowanie...
16-02-2012 12:21

"Na Wspólnej": Jachowski nie boi się aktorskich wyzwań

"Na Wspólnej": Jachowski nie boi się aktorskich wyzwańŹródło: Monolith Films
d3ltlvo
d3ltlvo

[

]( http://www.fakt.pl )
Maciej Jachowski nie boi się aktorskich wyzwań. Udowodnił to swoją rolą w serialu *"Na Wspólnej". Aktor gra w nim Piotra Czubaka. Czy ta rola zmieniła coś w jego życiu? Chyba tak. Aktor ma teraz jeszcze więcej pracy na planie.*

Jeszcze do niedawna jego bohater był wzorowym, kochającym mężem, który okazał się... gejem. Czy tą rolą aktor próbuje przełamać stereotyp ładnej buzi? Jakiś czas temu Jachowski wyznał, że bycie etatowym przystojniakiem już mu się znudziło.

d3ltlvo

– Z czasem przychodzi moment, w którym komplement „ciacho", zaczyna być męczący. Szczególnie, gdy jest nadużywany. To irytujące, bo w końcu nie wiesz: oceniają twój talent czy twój wygląd. A ja chciałbym, by najpierw zwracano uwagę na to, kim jestem, a nie jak wyglądam – powiedział gwiazdor.

Poza aktorstwem, wielką pasją Jachowskiego jest muzyka. – Śpiewanie to hobby, pasja. Ogromną przyjemność sprawia mi śpiewanie i występowanie przed ludźmi. Muzyką można przekazać wiele od siebie, swoje odczucia i emocje. I tak właśnie chcę traktować śpiewanie – jako okazję do pokazania mojego prawdziwego ja – mówił w jednym z wywiadów.

Próbkę wokalnych umiejętności Jachowskiego mogli niedawno obejrzeć widzowie serialu „M jak miłość”, w którym aktor wciela się w Irka Podleśnego.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Scarlett Johansson. Nawet ona ma cellulit

d3ltlvo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ltlvo