"Na Wspólnej": Dramatyczny powrót Grześka!

"Na Wspólnej": Dramatyczny powrót Grześka!
Źródło zdjęć: © TVN

17.09.2009 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w dzisiejszym odcinku, od dawna wyczekiwane spotkanie, Grzegorza (Leszek Lichota)
i Żanety (Anna Guzik)
.

Od kilku odcinków widzowie serialu śledzą przygotowania Żanety do spotkania z ukochanym mężem, która liczy, że ten dzień w końcu odmieni jej życie. Nawet nie wie, jak bardzo.

Jeszcze półtora roku temu Grzesiek, Żaneta i Mania tworzyli normalną, szczęśliwą rodzinę. Wtedy Grzesiek podjął decyzję o wyjeździe za granicę. Chciał zarobić na mieszkanie. Niestety, na obczyźnie młody Zięba nieświadomie uwikłał się w szemrane interesy, potem zadarł z mafią a w końcu został świadkiem koronnym ukrywanym przez policję. Do Polski już nie wrócił. Żaneta, Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) nie widzieli Grześka od roku. Nie mieli o nim praktycznie żadnych informacji. Żyją tylko nadzieją, że kiedyś ich życie znowu stanie się normalne.

W dzisiejszym odcinku Sławek (Mariusz Słupiński) zabiera Żanetę na spotkanie z Grześkiem, ale przestrzega, by nie mówiła o niczym Ziębom, choć z góry wiadomo, że Marię niełatwo oszukać. Kiedy dochodzi do spotkania, Żaneta, widząc Grześka, prawie mdleje z radości. Jednak młody Zięba dość dziwnie się zachowuje. W końcu mówi coś, w co Żaneta nie może uwierzyć…

Tego nie można przegapić. Już dziś o 20.05 spotkanie roku w serialu „Na Wspólnej”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także