Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": dlaczego Joanna Jabłczyńska odrzuca aktorskie propozycje?

Share
"Na Wspólnej": dlaczego Joanna Jabłczyńska odrzuca aktorskie propozycje?
Źródło: AKPA
d3fjvdo

Joanna Jabłczyńska jest jedną z gwiazd serialu "Na Wspólnej". Ku zdumieniu fanów, oprócz hitu TVN, nie można jej oglądać w żadnej innej produkcji. Jej koleżanki i koledzy po fachu tylko czekają na zawodowe propozycje. Jak się okazuje, ona wręcz przeciwnie! Dlaczego?

Artystka jest bardzo zapracowana jako radca prawny, dlatego odrzuca kolejne oferty pracy, w tym te związane z graniem w filmach. Gwiazda przyznaje, że przyszłość wiąże z prawem, choć nie chciałaby rezygnować z drugiego zawodu, jakim jest aktorstwo. Być może jeszcze kiedyś poświęci więcej czasu na rozwój kariery związanej właśnie z występami na ekranie.

- Odrzucam propozycje, które przychodzą, bo mam dużo pracy w kancelarii i nie ma czasu na sen, a organizm musi się regenerować, a ja narzucam mu za duże tempo. Teraz zatrudniamy pracowników, więc trochę sceduję obowiązków i wtedy może będzie czas, żeby przyjmować te propozycje - mówi Joanna Jabłczyńska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

d3fjvdo

Aktorka zajmuje się obsługą korporacji, specjalizuje się także w prawie mediów.

- Jestem pracoholiczką i nie zawsze mi z tym dobrze. Jestem też bardzo obowiązkową osobą, więc nie pozwoliłabym sobie na to, żeby jakaś sprawa nie była na czas załatwiona, dlatego że gdzieś wyjeżdżam. Czasami narzekam na to, że inni pływają w basenie, a ja nad tym basenem siedzę z aktami. Praca w kancelarii jest jednak moją pasją - wyznaje.

Z kolei jako aktorka od 12 lat gra w serialu "Na Wspólnej". Obecnie woli jednak rozwijać się w kierunku prawniczym.

- Inwestuję dużo bardziej w prawo niż w aktorstwo. To się niezwykle rozwija, więc myślę, że w tym kierunku będę szła. Mam nadzieję, że nie będę musiała rezygnować również z mojego drugiego zawodu. Staram się być po prostu w swoim życiu szczęśliwa. Nie patrzę na to, czy chcę być prawnikiem, czy chcę być aktorką. Chcę się spełniać, chcę się realizować, chcę chodzić z uśmiechem na twarzy. Jeżeli pewnego dnia uznam, że aktorstwo daje mi więcej frajdy i tu jest dla mnie rozwój, to pójdę w tę stronę. Chociaż bardzo w to wątpię - twierdzi Jabłczyńska.

d3fjvdo

Serialowa gwiazda skończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Jest także absolwentką studiów podyplomowych dla doradców inwestycyjnych i analityków papierów wartościowych na Akademii Leona Koźmińskiego.

d3fjvdo

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fjvdo
d3fjvdo