"Na Wspólnej": Czy Sebastian próbuje odzyskać Weronikę?

"Na Wspólnej": Czy Sebastian próbuje odzyskać Weronikę?
Źródło zdjęć: © TVN

05.05.2011 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co zobaczymy w najbliższym odcinku *"Na Wspólnej"? Antosia jest przeszczęśliwa i bardzo pochłonięta atrakcjami paryskiego Disneylandu. Adam, z jednej strony cieszy się razem z nią, a z drugiej martwi się o Weronikę, która została w Warszawie sama, uziemiona kontuzją nogi. Nie przypuszcza nawet, że jego żona ma bardzo troskliwego opiekuna...*

Sebastian, bo o nim właśnie mowa, robi wszystko, żeby stać się dużo większym zmartwieniem Adama....

Weronika (Renata Dancewicz)
ma powoli dość samotnego siedzenia w domu. Jej nudę przerywa Sebastian (Robert Jarociński), który pojawia się znienacka i oznajmia, że postanowił ugotować dla niej obiad... Petrus nie daje sobie wytłumaczyć, że nie ma takiej potrzeby i zabiera się do przygotowania posiłku.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/na-wspolnej-6029549347259009c )**

Jego troskliwość robi na Weronice duże wrażenie. Jest przekonana, że mężczyzna robi to bezinteresowanie. Nie zauważa, że Sebastian, bacznie obserwując jej reakcje, co jakiś czas przywołuje wspomnienia z ich dawnej, intymnej relacji....

Tę, wyglądającą dość dwuznacznie, sielankę przerywa wizyta Kingi (Ilona Wrońska)
. Brzozowska jest totalnie zaskoczona obecnością Petrusa krzątającego się po domu przyjaciółki. Weronika daje jej do zrozumienia, że nie bardzo ma wpływ na to, co dzieje się w jej mieszkaniu....

Pod wieczór Sebastian zaczyna zbierać się do wyjścia. Jednak robi to z dużą niechęcią. Weronika bardzo mu dziękuje za jego gest. Petrus tłumaczy, że to całkiem naturalna sprawa, bo przyjaciele są od tego, aby wspierać się nawzajem. W końcu żegna się z Weroniką serdecznie zaznaczając raz jeszcze, że wszystko co dla niej robi wynika z czysto przyjacielskich uczuć...

Czy to prawda? Czy Sebastian ma rzeczywiście czyste intencje? Sprawdźcie sami i oglądajcie kolejne odcinki "Na Wspólnej"!

Zobacz także:

[

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU". TEGO O NIM NIE WIECIE! ZASKAKUJĄCE FAKTY ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

WYZWOLONA TELEWIZJA! ICH PIERSI GRAJĄ GŁÓWNĄ ROLĘ ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZISIAJ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także