Trwa ładowanie...

"Na Wspólnej": Czy Izabela trafi do więzienia?

Share
"Na Wspólnej": Czy Izabela trafi do więzienia?
Źródło: TVN
ddnlro6

Emocji w *"Na Wspólnej" ciąg dalszy. Izabela wciąż nie może się otrząsnąć po dramacie, który rozegrał się w jej domu… Broniła siebie i córki przez bandytami, a teraz będzie musiała odpowiedzieć za to przed sądem! To, że Brzozowska działała w afekcie nie jest żadną okolicznością łagodzącą! Prokurator uważa, że Iza przekroczyła granice obrony koniecznej… Może za to trafić do więzienia!*

Izabela (Anna Korcz)
jest wstrząśnięta spotkaniem z matką chłopaka, którego omal nie zabiła. Kobieta wyzwała Brzozowską, ale Iza nie ma jej tego za złe. Nie potrafi sobie wyobrazić, jak ona zareagowałaby, gdyby ktoś skrzywdził Maksa… Jerzy (Wojciech Wysocki)
stara się racjonalnie podejść do sytuacji. Próbuje uświadomić żonie, że po prostu musiała chronić siebie i Klementynkę! I nie powinna zadręczać się wyrzutami sumienia…

ddnlro6

Po południu do Dudków przychodzi policjant prowadzący śledztwo. Ma nowe informacje - schwytano wspólnika włamywacza i odzyskano skradzione rzeczy. Ma jednak też bardzo złą wiadomość - prokurator postanowił wszcząć dochodzenie przeciwko Izabeli pod zarzutem przekroczenia obrony koniecznej! Izabela jest zszokowana, a Jerzy nie potrafi ukryć swojego oburzenia! Czy Brzozowskiej grozi za to więzienie?!

Przekonajcie się sami, oglądając najbliższe odcinki „Na Wspólnej”, od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05 na antenie TVN!

ddnlro6

Podziel się opinią

Share
ddnlro6
ddnlro6