Trwa ładowanie...
na wspólnej

"Na Wspólnej": Czy choroba Zuzy zaprzepaści karierę Kamila?

Share
"Na Wspólnej": Czy choroba Zuzy zaprzepaści karierę Kamila?
Źródło: TVN
d1dkoco

W dzisiejszym odcinku *„Na Wspólnej” lekarska kariera Kamila stanie pod wielkim znakiem zapytania! Młody Hoffer wyznaje doktorowi Ostrowskiemu, że jego żona jest nosicielką wirusa HIV. Czy ten wyrzuci go ze szpitala – tak jak kiedyś wyrzucił pielęgniarkę, która miała na twarzy tajemniczą wysypkę? Czy to zaprzepaści miesiące ciężkiej pracy i pogrzebie marzenia Kamila?*

Młody Hoffer (Kazimierz Mazur) na każdym kroku udowadnia, że medycyna to jego prawdziwe powołanie. Docenia fakt, że może zdobywać doświadczenie pod okiem takiego mistrza kardiochirurgii, jakim jest doktor Ostrowski (Marek Kalita) i daje z siebie wszystko. Ma przed swoim guru jednak jedną tajemnicę – żonę zakażoną wirusem HIV (Małgorzata Socha).

Kamil decyduje się w końcu powiedzieć o tym ordynatorowi… Nie jest to dla niego proste – młody Hoffer ma w pamięci to, jak Ostrowski wyrzuca z pracy pielęgniarkę, która przyszła na operację z wysypką na twarzy. Hoffer boi się, że mówiąc ordynatorowi o Zuzie – podzieli los pielęgniarki. W sprawach bezpieczeństwa pacjentów Ostrowski jest bezwzględny…

d1dkoco

Swoją rozmowę z szefem Kamil planuje niemal punkt po punkcie. Kiedy jednak staje przed Ostrowskim – zaczyna mówić od rzeczy. Ordynator jest coraz bardziej zdenerwowany…

Jak zareaguje Ostrowski kiedy w końcu dowie się o co chodzi? Czy Kamil rzeczywiście będzie musiał zrezygnować ze swoich marzeń o kardiochirurgii? Jeśli tak, to co zrobi Zuza? Odpowiedzi już w dzisiejszym odcinku „Na Wspólnej” o godzinie 20.05 na antenie TVN.

Zobacz także:

d1dkoco

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://teleshow.wp.pl/m-jak-milosc-cichopek-rozstaje-sie-z-hakielem-6026605425549953g )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://teleshow.wp.pl/zycie-nad-rozlewiskiem-nowa-fryzura-brodzik-ladna-6026604957004417g )

d1dkoco

Podziel się opinią

Share
d1dkoco
d1dkoco