"Na Wspólnej": Co Piotr ukrywa przed Małgosią?

"Na Wspólnej": Co Piotr ukrywa przed Małgosią?
Źródło zdjęć: © TVN

08.12.2011 11:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gosia, pod namową Piotra, podejmuje zaskakującą decyzję – chce mieć z nim dziecko! Ta wiadomość wprawia w osłupienie Danutę, która mimo upływu czasu wciąż nie umie przekonać się do zięcia. On sam zresztą jej w tym nie pomaga. W dzisiejszym odcinku *„Na Wspólnej” będziemy świadkami kolejnego podejrzanego zachowania Piotra, którego Gosia nakryje na poważnym kłamstwie!*

Gosia (Anna Kerth) zwierza się mamie, że starają się z Piotrem (Maciej Jachowski) o dziecko. Danuta (Lucyna Malec) nie jest specjalnie zachwycona tą nowiną. Wciąż bowiem nie ma zaufania do swojego zięcia. A wizja scalenia związku jej córki i Piotra narodzinami dziecka ją wprost przeraża!

Dlatego próbuje zmienić nastawienie Gosi i przypomina jej, że jeszcze parę dni temu twierdziła, że nie jest gotowa na macierzyństwo… W końcu jednak proponuje córce, żeby przyszła dziś do niej z Piotrem na obiad - wtedy mogli porozmawiać o ich planach.

Gosia postanawia więc, zrobić mężowi niespodziankę i pójść po niego do pracy. Wpada w osłupienie, gdy na miejscu okazuje się, że Piotr od dwóch miesięcy nie pracuje już w tej firmie!

Dlaczego w takim razie Gosia nic o tym nie wie? Jak Piotr się z tego wytłumaczy? Czy jest jeszcze coś, co Czubak ukrywa przed żoną? Przekonajcie się sami i oglądajcie najbliższe odcinki „Na Wspólnej”!

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także