Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
na wspólnej
oprac. Anna Ryta
04-11-2019 19:21

Na Wspólnej. Bruno walczy o Malwinę. Nie pozwoli, by Norbert stracił Agatę (odcinek 2970 - streszczenie)

W 2970. odcinku serialu "Na Wspólnej" Bruno błaga Malwinę o ostatnią szansę. Po południu szykuje niespodziankę dla Norberta i Agaty. Zamierza sprawić, żeby na długo zapamiętali tę chwilę.

Share
Na Wspólnej. Bruno walczy o Malwinę. Nie pozwoli, by Norbert stracił Agatę (odcinek 2970 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
dncl6h2

Darek przywozi Anetę ze szpitala. Jest dla żony bardzo oschły. Aneta widzi, że nie ma wyjścia. Kiedy Żbik wychodzi, dzwoni w sprawie wykonania testów na ustalenie ojcostwa... Tymczasem Darek czeka w szpitalu na zakończenie operacji Jarogniewa.

Joanna odkrywa, że Karol kłamał - wziął psa ze schroniska dokładnie po tym, jak ją poznał. Zdenerwowana dzwoni z kliniki do mężczyzny – ten udaje zaskoczonego, że Joanna nie jest Lizbonie. Bergowa nie wie, że rozmawiając z nią, Karol chodzi po jej mieszkaniu.

Bruno jeszcze raz przychodzi do Malwiny - błaga ją o ostatnią szansę. Czy dziewczyna ulegnie?! Po południu Krawczyk szykuje wielką niespodziankę dla Norberta i Agaty. Takiej chwili nie zapomną nigdy!

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2970 - poniedziałek, 4.11.2019, o godz. 20:15 TVN

dncl6h2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dncl6h2
dncl6h2