Trwa ładowanie...
na wspólnej

"Na Wspólnej": Borys wraca! Czy zdoła pomóc Michałowi?

Share
"Na Wspólnej": Borys wraca! Czy zdoła pomóc Michałowi?
Źródło: TVN
dyf7004

Michał przegrywa w kasynie pieniądze swoje i brata! Sytuacja finansowa Brzozowskich staje się naprawdę dramatyczna. Michał zadłużył się już wszędzie, gdzie tylko mógł... Ostatnią deską ratunku dla Brzozowskiego jest Borys, który właśnie przyjechał do Polski. Czy Orłow pożyczy przyjacielowi tak dużą sumę pieniędzy?

Michał (Robert Kudelski)
, po nocy spędzonej w kasynie, budzi się w fatalnej formie. Kinga (Ilona Wrońska)
jest przekonana, że mąż za bardzo poszalał z Borysem (Oleg Sawkin) i robi mu z tego powodu wyrzuty. Nadal nie domyśla się, jaki jest prawdziwy powód tajemniczego zachowania Michała.

dyf7004

Ten z kolei brnie dalej w swoje kłamstwa i opowiada żonie, że udało mu się załatwić korzystny kredyt na zakup ich wymarzonego domu. Kiedy Kinga wychodzi, Michał dzwoni do Borysa - który właśnie przyjechał do Polski - i umawia się z nim na spotkanie. Prosi przyjaciela o potwierdzenie swojej wersji wydarzeń na wypadek gdyby Kinga pytała o wczorajszy wieczór. Błaga go również o pożyczkę. Potrzebuje 50 tysięcy złotych!

Borys, słysząc o takiej kwocie, nie kryje swojego zaskoczenia. Michał jednak umiejętnie sprzedaje mu historię, że potrzebuje tych pieniędzy, żeby uwiarygodnić się w banku, w którym chce wziąć kredyt na wymarzony dom dla Kingi. Zapewnia również, że spłaci dług już następnego dnia. Borys zgadza się w końcu pomóc Michałowi...

Brzozowski po otrzymaniu gotówki znowu idzie do kasyna. Czy te pieniądze również przegra? Czy Orłow odzyska pożyczoną kwotę? A może to właśnie Borysowi uda się wydostać Michała z matni? Czy powrót Orłowa na Wspólną zostanie zauważony przez Ewę (Ewa Gawryluk)?

Zapraszamy do oglądania najbliższych odcinków serialu "Na Wspólnej"!

dyf7004

Zobacz także:

[

TAKIEJ JEJ NIE ZNACIE! CZY KOŻUCHOWSKA WOLAŁABY UKRYĆ TE ZDJĘCIA? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

NAJGORĘTSZE DZIEWCZYNY! KTÓRA NAJSEKSOWNIEJSZA? JUŻ WIEMY! ]( http://teleshow.wp.pl/40-najgoretszych-serialowych-dziewczyn-6034034205869185g )
[

DZIŚ PEWNIE SIĘ TEGO WSTYDZĄ. KOMPROMITUJĄCE ZDJĘCIA! ]( http://teleshow.wp.pl/oni-powinni-wstydzic-sie-tych-kadrow-6026603423880321g )
[

ZOBACZ, JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )

dyf7004

Podziel się opinią

Share
dyf7004
dyf7004