Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"
oprac. Anna Ryta
02-12-2019 09:31

Na Wspólnej. Bogdan w szoku. Karol żąda, by rozwiódł się z Joanną (odcinek 2986 - streszczenie)

W 2986. odcinku serialu "Na Wspólnej" Bogdan wyprowadza się od żony. Kiedy Joanna próbuje do niego dzwonić, nie odbiera telefonów. W drodze do pracy Berg spotyka Karola, który czeka na rywala.

Na Wspólnej. Bogdan w szoku. Karol żąda, by rozwiódł się z Joanną (odcinek 2986 - streszczenie)Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d1lqys6
d1lqys6

Joanna zrozpaczona - Bogdan się wyprowadził i nie odbiera od niej telefonów. Tymczasem w drodze do pracy Berg spotyka czekającego na niego Karola. Mężczyzna oświadcza mu, że zamierzają się z Joanną pobrać! I oczekuje, że Bogdan nie będzie im robił przeszkód.

Smolny stara się nie stracić kontaktu ze swoim synem - zaprasza go do siebie na obiad. Przemek zgadza się, ale pod jednym warunkiem: przyjdzie z Dagmarą! Podczas wizyty matka Przemka nie wytrzymuje i atakuje polonistkę - według niej jej syn został przez nią uwiedziony!

Michał dowiaduje się, że może dzisiaj wyjść ze szpitala. Natychmiast dzwoni do Igi. Ukochana jednak nie odbiera. Jest u matki - wyraźnie chce się z nią pożegnać. Policjantkę dopada smutek, gdy matka wspomina ostatnie chwile spędzone z zaginioną dawno temu młodszą córką, Agatą... Do Przybysz dociera, że i ona może zniknąć jak jej siostra.

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2986 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20:15 TVN

d1lqys6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lqys6