Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
"na wspólnej"

Na Wspólnej. Blanka schwytana przez policję. Co będzie z jej córką? (odcinek 2983 - streszczenie)

W 2983. odcinku serialu "Na Wspólnej" policja aresztuje Blankę, kiedy kobieta próbuje wziąć pożyczkę, posługując się fałszywym dokumentem. Można jej postawić sporo zarzutów, w tym narażenie życia własnego dziecka.

Share
Na Wspólnej. Blanka schwytana przez policję. Co będzie z jej córką? (odcinek 2983 - streszczenie)
Źródło: TVN, fot: Radek Orzeł
d2hmea3

Marta bardzo martwi się o bezpieczeństwo syna - liczy na to, że po pokazaniu wywiadu z Kornelią mafia przestanie im zagrażać. Do emisji jednak nie dochodzi! Do akcji wkroczył prokurator prowadzący sprawę śmierci Kornelii - zajął nagranie i kopię wywiadu oraz artykuł Igora ujawniający proceder handlu kobietami. Mafia ma aż takie macki?

Smolny twierdzi, że syn powinien błagać nauczycieli, by zechcieli promować go do maturalnej klasy. Przemek nie ma zamiaru tego robić. Chłopak oświadcza dyrekcji, że woli nie skończyć szkoły, niż skorzystać z ich obłudy. I wychodzi trzaskając drzwiami... Po tym wszystkim nie wraca na noc do domu!

Blanka wpada ręce policji, próbując wziąć pożyczkę na podrobiony dokument. Zarzuty wobec niej zaczynają się piętrzyć, ale najgorszy to narażenie życia własnego dziecka. Okazuje się, że jej córeczka ma uszkodzone nerki po lekach, którymi truła ją własna matka. Kobieta wyląduje we więzieniu - a jaki los czeka jej dziecko?

Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Na Wspólnej. Odcinek 2983 - wtorek, 26.11.2019, o godz. 20:15 TVN

d2hmea3

Podziel się opinią

Share
d2hmea3
d2hmea3