Trwa ładowanie...
24-01-2012 12:15

"Na Wspólnej": Antosia zaczyna się buntować

"Na Wspólnej": Antosia zaczyna się buntowaćŹródło: TVN
dfip1vb
dfip1vb

W tym tygodniu widzów *"Na Wspólnej" czekają same emocjonujące wątki. Co się wydarzy w dzisiejszym (24 stycznia) odcinku serialu? Roztrzęsiona Gosia przychodzi do swojego mieszkania po rzeczy. Niestety, spotyka tam Piotra!*

Mąż próbuje się wytłumaczyć: od lat żył w poczuciu winy - przerażony tym, co czuje do innych mężczyzn. Starał się to ukryć, wyprzeć… Ale Gosia zadaje dramatyczne pytanie: dlaczego robił to jej kosztem? Kosztem jej uczuć?!

W barze Ziębów znowu zjawia się Tadeusz. Chce jeszcze raz porozmawiać poważnie z Marią. Tym razem przeszkadza im Włodek, który wraca wcześniej z Ratusza. Tadeusz zaczyna opowiadać Ziębie o urokach Toskanii, gdzie mieszka. Serdecznie zaprasza do siebie Włodka z Marią! Maria jest zdezorientowana – Tadeusz, jej miłość z lat młodości, chce się zaprzyjaźnić z jej mężem?!

Sebastian czuje się u Weroniki coraz pewniej. Sam obwieszcza Antosi, że to dziś się okaże czy będzie miała braciszka, czy siostrzyczkę. Roztockiej nie podoba się, że robi to bez porozumienia z nią! Ale Petrus nie widzi żadnego problemu… Antosia wyczuwa napiętą sytuację między mamą, Sebastianem i Adamem – dziewczynka zaczyna się buntować! I zdecydowanie staje po stronie Adama!

dfip1vb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfip1vb