Trwa ładowanie...
13-04-2016 12:45

"Na Wspólnej": Anna Cieślak o dramatycznym wątku w hicie TVN

"Na Wspólnej": Anna Cieślak o dramatycznym wątku w hicie TVNŹródło: AKPA
d2zdu0y
d2zdu0y

Przed kamerami przeżyła koszmar, gdy grana przez nią bohaterka hitu TVN straciła dziecko. Anna Cieślak w serialu "Na Wspólnej" musiała zmierzyć się z dramatem matki, którą spotkał wielki cios. Aktorka zdradziła, jak wpłynęło na nią to traumatyczne doświadczenie.

Gwiazda dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej" w 2014 roku. Od tego czasu wciela się w postać Joanny Budzyńskiej, żony Bogdana Berga, z którym wychowuje trójkę jego dzieci z poprzedniego związku. Para doczekała się także własnego potomstwa - bohaterka urodziła bliźnięta, jej synek zmarł jednak wkrótce po narodzeniu.

Aktorka jest zadowolona, że scenarzyści zdecydowali się wprowadzić tak trudny wątek, który jest rzeczywistością dla wielu kobiet. Dzięki temu będą one mogły zobaczyć, że mają prawo nie radzić sobie z takim życiowym dramatem.

- Kobiety o tym nie mówią. Bo ani media, ani komercyjne programy się tym na co dzień nie zajmują, a te kobiety też mają dzieci, domy, rodziny, mężów i nie mogą pokazać, że nie dałyśmy rady, muszą trwać dalej, a w środku to zostaje i trzeba sobie z tym poradzić lub tak, jak pokazane jest w serialu, czasami nie poradzić - wyznała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

d2zdu0y

Cieślak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielu Polek dotyczy ten problem. Współpracując z fundacją La Strada prowadzi bowiem warsztaty dla kobiet o podobnych doświadczeniach życiowych.

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze zdradziła aktorka, koniecznie zobaczcie zamieszczony powyżej klip.

(Fot. TVN/x-news.pl)

d2zdu0y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zdu0y