Trwa ładowanie...
d3i62ug

Na Tinderze obejrzymy serial. Widzowie zadecydują o losach bohaterów

Twórcy Tindera stworzyli serial. Choć jego fabuła będzie odbiegać od świata internetowych randek, jego widzowie będą decydować o dalszym losie bohaterów przesuwając ekran w lewo lub w prawo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial Tindera zadebiutuje w aplikacji w październiku.
Serial Tindera zadebiutuje w aplikacji w październiku. (123RF)
d3i62ug

Firma Match Group Inc, będąca właścicielem popularnej aplikacji randkowej Tinder, nakręciła serial. Fabuła 6-odcinkowej serii będzie rozgrywać się podczas apokalipsy. O tym, czy bohaterowie produkcji przetrwają w walce z zagładą zadecydują widzowie, odpowiadając na pytanie "z kim spędziłbyś ostatnią noc życia?".

Serial będzie można obejrzeć bezpośrednio w aplikacji Tinder. Podobnie jak przy wybieraniu potencjalnego partnera przesunięcie w lewo lub w prawo będzie decydować o dalszej akcji odcinka.
Zobacz też: Z tymi co się znają - Michał Sadowski

Za reżyserię produkcji odpowiedzialna jest Karena Evans, która dotychczas tworzyła teledyski rapera Drake’a. Z myślą o emisji na ekranach smartfonów zdjęcia nakręcono w pionie. Cały serial ma trwać 2 godziny.

Nie wiadomo jeszcze, czy poza popularną aplikacją randkową serial trafi na inne platformy. Według "Variety" trwają negocjacje producentów w tej sprawie.

Mówi się także o tym, że odbiór serialu i podejmowane przez widzów decyzje pozwolą twórcom Tindera ulepszyć ich algorytm. Firma nie odniosła się do tych sugestii.

Premiera serialu odbędzie się na początku października.

d3i62ug

Podziel się opinią

Share
d3i62ug
d3i62ug