ycipk-2zq5xc

Na Tinderze obejrzymy serial. Widzowie zadecydują o losach bohaterów

Twórcy Tindera stworzyli serial. Choć jego fabuła będzie odbiegać od świata internetowych randek, jego widzowie będą decydować o dalszym losie bohaterów przesuwając ekran w lewo lub w prawo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial Tindera zadebiutuje w aplikacji w październiku.
Serial Tindera zadebiutuje w aplikacji w październiku. (123RF)
ycipk-2zq5xc

Firma Match Group Inc, będąca właścicielem popularnej aplikacji randkowej Tinder, nakręciła serial. Fabuła 6-odcinkowej serii będzie rozgrywać się podczas apokalipsy. O tym, czy bohaterowie produkcji przetrwają w walce z zagładą zadecydują widzowie, odpowiadając na pytanie "z kim spędziłbyś ostatnią noc życia?".

Serial będzie można obejrzeć bezpośrednio w aplikacji Tinder. Podobnie jak przy wybieraniu potencjalnego partnera przesunięcie w lewo lub w prawo będzie decydować o dalszej akcji odcinka.
Zobacz też: Z tymi co się znają - Michał Sadowski

ycipk-2zq5xc

Za reżyserię produkcji odpowiedzialna jest Karena Evans, która dotychczas tworzyła teledyski rapera Drake’a. Z myślą o emisji na ekranach smartfonów zdjęcia nakręcono w pionie. Cały serial ma trwać 2 godziny.

Nie wiadomo jeszcze, czy poza popularną aplikacją randkową serial trafi na inne platformy. Według "Variety" trwają negocjacje producentów w tej sprawie.

Mówi się także o tym, że odbiór serialu i podejmowane przez widzów decyzje pozwolą twórcom Tindera ulepszyć ich algorytm. Firma nie odniosła się do tych sugestii.

Premiera serialu odbędzie się na początku października.

ycipk-2zq5xc
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2zq5xc

ycipk-2zq5xc
ycipk-2zq5xc