Na randkę tylko w masce. Szykuje się najdziwniejszy program Netfliksa

"Sexy Beasts" nowe show Netfliksa.
"Sexy Beasts" nowe show Netfliksa.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | materiały prasowe

27.06.2021 13:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To może jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w historii Netfliksa. W "Sexy Beasts" osoby, które chcą wziąć udział w randce muszą przez cały czas występować w masce. W ten sposób bohaterowie programu mają poznać się swoje charaktery, a nie kierować się wyglądem zewnętrznym.

Twórcy "Sexy Beasts" postanowili zadać widzom pytanie, czy można zakochać się w kimś, opierając się wyłącznie na osobowości? W normalnych warunkach trudno jest rozstrzygnąć ten problem. Zapewne dlatego zdecydowano się wydać pieniądze na ten… telewizyjny eksperyment.

"Sexy Beasts" określana jest jako "najdziwniejsza randka w ciemno w historii”. Bohaterowie przez cały czas występują bowiem w śmiesznych, dziwacznych maskach. Na zwiastunie programu widzimy więc ludzi przebranych za zwierzęta oraz inne stworzenia, którzy spędzają ze sobą czas w kawiarni, w wesołym miasteczku, którzy pod "wpływem chemii" zaczynają się do siebie zbliżać. Pocałunek w tych warunkach jest nie lada wyzwaniem.

Premiera "Sexy Beasts" została zaplanowana na 21 lipca 2021 roku. Netflix bardzo wierzy w swój nowy projekt i kolejny sezon programu zapowiada na drugą połowę roku.

Źródło artykułu:WP Film
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także