"Na noże": Piotr Stramowski o przygotowaniach do roli kucharza

"Na noże": Piotr Stramowski o przygotowaniach do roli kucharza
Źródło zdjęć: © TVN

24.08.2016 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nowym serialu TVN Piotr Stramowski zagra szefa kuchni. Aby wiarygodnie przedstawić swojego bohatera, przeszedł szkolenia pod okiem mistrzów kuchni m.in. Mateusza Gesslera.

Piotr Stramowski stwierdził, że nowa produkcja TVN to pierwszy serial pokazujący kulisy świata kulinariów i restauracji tak dobrze odzwierciedlający rzeczywistość. Razem z Wojciechem Zielińskim dołożyli wszelkich starań, by ich bohaterowie byli jak najbardziej wiarygodni. Swoje umiejętności mogli udoskonalić dzięki kilkudniowym szkoleniom, jakie odtwórcy głównych ról przeszli u profesjonalnych kucharzy.

– Mieliśmy możliwość pracowania w kuchni, przygotowywania się u takich wspaniałych kucharzy jak Jacek Grochowina czy Mateusz Gessler. Zdradzili nam swoje tajniki, trochę nas nauczyli – powiedział agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co aktor sądzi o swoim bohaterze i czy nowe kulinarne umiejętności wykorzysta w życiu prywatnym, obejrzyjcie powyższe wideo.

Serial "Na noże" opowiada historię 33-letniego szefa kuchni Jacka, który postanawia otworzyć własną restaurację. W walce o klientów jego największym rywalem jest Darek, ambitny, impulsywny i pogubiony życiowo kucharz z konkurencyjnej restauracji. Darek specjalizuje się w modnej obecnie kuchni molekularnej, Jacek natomiast jest mistrzem kuchni tradycyjnej. W roli Jacka widzowie zobaczą Wojciecha Zielińskiego, w postać Darka wciela się natomiast Piotr Stramowski.

W serialu będzie też można oglądać m.in. Weronikę Książkiewicz, Piotra Głowackiego, Antoniego Pawlickiego i Dominikę Kluźniak. Autorem scenariusza jest Doman Nowakowski, a za reżyserię odpowiadają Julia Kolberger i Łukasz Jaworski. Premiera serialu w niedzielę, 4 września.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także