Trwa ładowanie...

Na kogo stawia Nina Terentiew? To on może okazać się gwiazdą nowej ramówki

Niedawno wystartowała wiosenna ramówka telewizji Polsat. W rozmowie z Piotrem Grabarczykiem dyrektor programowa stacji Nina Terentiew wskazuje swoich faworytów. Kto jej zdaniem rozbłyśnie najjaśniejszym blaskiem w tym sezonie?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1z5o6c

Nina Terentiew nieraz już poka, że potrafi wyczuć, jaka produkcja okaże się hitem lub kto ma szanse zrobić imponującą karierę. Nie dziwi więc fakt, że w ramóce Polsatu można często zauważyć sporo nowości i mało znane dotąd twarze, o których później robi się głośno. Nie dzowi więc krążące w mediach określenie, że to Terentiew tworzy gwiazdy.

- Mówiłam już tysiąc razy, Nina Terentiew nie tworzy gwiazd. Ja uchylam drzwi do sławy i albo ktoś przez te drzwi przejdzie, albo nie. A to zależy od tego, czy jest w nim iskra boża, talent albo szczęście. Bo to publiczność plasuje gwiazdy, nie ja. Musi zobaczyć kogoś i powiedzieć "on jest fantastyczny, chcemy go oglądać. Na przykład ten Wojtek z Video, jestem nim zachwycona, jego swobodą, poczuciem humoru. Ja mu tego nie dałam, ja otworzyłam drzwi, żeby ludzie go zobaczyli - mówiła w wywiadzie. Na co jeszcze stawia i czym chce przekonać widzów? Dowiecie się z powyższego wideo.

AKPA
Źródło: AKPA

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1z5o6c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z5o6c
d1z5o6c