Trwa ładowanie...

"Na kłopoty Zawadzka": ekspresowa pomoc Super niani! Jak ona to robi?

"Na kłopoty Zawadzka": ekspresowa pomoc Super niani! Jak ona to robi?Źródło: AKPA
d3sn0ql
d3sn0ql

Nowy program Doroty Zawadzkiej to prawdziwa skarbnica wiedzy dla bezsilnych rodziców, którzy nie potrafią poradzić sobie z własnymi pociechami. Tym razem uznana pani psycholog niesie pomoc w błyskawicznym tempie. Na zdiagnozowanie źródła problemu i zapoczątkowanie rewolucyjnych zmian w życiu dziecka i rodziców, super niania przeznacza zaledwie jeden dzień. Jak się jednak okazuje, to w zupełności wystarcza by zmęczeni sytuacją bohaterowie, w końcu mogli odetchnąć z ulgą!

”Na kłopoty Zawadzka” to jedna z wiosennych propozycji stacji TVN Style. Dobrze widzom znana super niania ponownie gości na ekranach telewizorów, jednak w nowym programie jej porady są jeszcze prostsze i gotowe do zastosowania "od ręki". Na korzyść zaskakuje formuła programu, który przebiega według konkretnego scenariusza.

Na początku Zawadzka diagnozuje problem. Za pomocą prostych ćwiczeń i rozmowy sprawdza, czy dziecko rozwija się prawidłowo. Następnie proponuje proste, idealne w domowych warunkach zabawy i podsuwa rodzicom sposoby na uporanie się z najbardziej problematycznymi zachowaniami ich dzieci.

d3sn0ql

Po każdym z wymienionych etapów programu, telewidzom ukazuje się podsumowanie działań Zawadzkiej, które łatwo można zastosować na własnym, domowym gruncie.

Premierowy odcinek programu, w którym Dorota Zawadzka pomogła czteroletniemu Kacprowi i jego mamie udowodnił, że niejednokrotnie przyczyną większości kłopotów z dziećmi jest niewłaściwe zachowanie rodziców, którzy mylą wychowanie z wyręczaniem.

Drugi odcinek programu ”Na kłopoty Zawadzka” w czwartek, 15 marca o godz. 21:00 w TVN Style.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. kadr z programu)
Źródło: (fot. kadr z programu)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3sn0ql

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3sn0ql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sn0ql