Trwa ładowanie...
05-03-2012 12:38

"Na dobre i na złe": Violetta Kołakowska na cytologii w Leśnej Górze

Share
"Na dobre i na złe": Violetta Kołakowska na cytologii w Leśnej GórzeŹródło: AFP
drl9809

Violetta Kołakowska wystąpi gościnnie w 479. odcinku *"Na dobre i na złe". Aktorka i modelka, mama 4-letniej Lenki, zagra w serialu top modelkę - Gretę. Dziewczynę pochodząca z polskiej wsi, która zrobiła karierę na wybiegach Paryża i Londynu.*

"Greta jest znaną modelką, a w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się, żeby nakręcić film w ramach kampanii społecznej promującej regularne badania cytologiczne. No, i straci przytomność. Najpierw lekarze będą podejrzewali, że połyka waciki nasączone wodą i jest chora na anoreksję. Okaże się jednak, że ma bąblowca, czyli psiego tasiemca, o czym nie wiedziała" - opowiedziała o swojej roli aktorka, która z przyjemnością wspominała pracę na planie.

I nic dziwnego skoro operowali ją tacy przystojniacy jak profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) i doktor Zapała (Marcin Rogacewicz). Choć w obiektywie kamery sytuacja przedstawiała się naprawdę groźnie - a imitująca wnętrzności gaza, leżąca na brzuchu aktorki, wyglądała bardzo realistycznie - to między ujęciami aktorom dopisywał humor. Wygłupom nie było końca.

drl9809
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drl9809
drl9809