"Na dobre i na złe": Rozstanie Burskich

"Na dobre i na złe": Rozstanie Burskich
Źródło zdjęć: © Kapif.pl

21.10.2011 23:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To może być szokująca wiadomość dla fanów serialu *"Na dobre i na złe". Prawdopodobnie dojdzie do rozstania Burskich. Powód? Nie widza przed sobą przyszłości.*

Do wszystkiego włączy się Lena, której zwierzy się Zosia. Ta z kolei będzie przekonywała, że to niemożliwe, bo właśnie oni byli dla niej zawsze wzorem do naśladowania. Lena prawdopodobnie nie wie jednak o tym, ze Zosia kiedyś Kubę zdradziła.

Zosia straciła kompletnie wiarę w sens małżeństwa. Na pytanie Leny, czy powinna wychodzić za Latoszka, odpowie jej, że żółte kółko na placu dla niej osobiście już nic nie znaczy. Lena będzie przerażona. Tym bardziej, że usłyszy z ust koleżanki proste wyznanie - Rozstajemy się.

Po więcej zapraszamy do kolejnych odcinków serialu "Na dobre i na złe".

Zobacz także:

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://teleshow.wp.pl/m-jak-milosc-cichopek-rozstaje-sie-z-hakielem-6026605425549953g )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://teleshow.wp.pl/zycie-nad-rozlewiskiem-nowa-fryzura-brodzik-ladna-6026604957004417g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także