Trwa ładowanie...
na dobre i na złe
02-09-2015 11:16

"Na dobre i na złe": oskarżenie o gwałt, zdrada i gorący romans, czyli co zobaczymy w 17. sezonie serialu

"Na dobre i na złe": oskarżenie o gwałt, zdrada i gorący romans, czyli co zobaczymy w 17. sezonie serialuŹródło: ARTRAMA
d1pk1oa
d1pk1oa

17. sezon *"Na dobre i na złe" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Oskarżenie o gwałt, zdrada i gorący romans - w nowych odcinkach lekarze z Leśnej Góry znów będą musieli stawić czoła osobistym problemom i uczuciowym zawirowaniom. Jak potoczą się ich losy?*

Szczepan (Kamil Kula) zabierze Agatę (Emilia Komarnicka) na romantyczną wycieczkę nad rzekę. Rozmarzona doktor Woźnicka w końcu przestanie ukrywać, że jest zakochana.

Kłopoty czekają za to Adama (Grzegorz Daukszewicz). Krajewski zrobi wszystko, by na nowo podbić serce Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Otwarcie wyzna, że pragnie... rozbić jej małżeństwo! Tym razem posunie się za daleko, a ukochana będzie miała wyrzuty sumienia, że za plecami męża spotyka się z kolegą z pracy. Nie będzie chciała porzucić małżonka. To zupełnie załamie jej kochanka.

Krajewski będzie zapijał smutki w nocnych klubach w towarzystwie pięknych pań. Szybko pożałuje jednak swojej decyzji, gdy w Leśnej Górze pojawi się policja z nakazem jego aresztowania. Adam zostanie oskarżony o gwałt z użyciem środków odurzających. Czy rzeczywiście jest winny, a może zazdrosny mąż Wiktorii chce go wrobić w przestępstwo, którego nie popełnił?

d1pk1oa

Zobaczcie zwiastun 17. sezonu "Na dobre i na złe". Emocje sięgną zenitu!

d1pk1oa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pk1oa