Trwa ładowanie...

"Na dobre i na złe": Natalia Lesz w Leśnej Górze

Share
"Na dobre i na złe": Natalia Lesz w Leśnej Górze
Źródło: ARTRAMA
d319xu6

Zapraszamy na 486. odcinek *"Na dobre i na złe", w którym gościnnie pojawi się Natalia Lesz - popularna wokalistka i aktorka.*

- Uwielbiam grać i każdą rolę, nawet drobny epizod, traktuję jako wyzwanie. Za każdym razem staram się odnaleźć w mojej postaci siebie lub też cząstkę siebie… To fajna psychologiczna praca - zdradza gwiazda w jednym z wywiadów.

A kim okaże się bohaterka, którą zagra w serialu "Na dobre i na złe"?

d319xu6

Sympatyczna Ania w Leśnej Górze pojawi się razem ze swoim chłopakiem, znanym piłkarzem (w tej roli: Marcin Przybylski). Sportowiec trafi do szpitala z objawami zakrzepicy, po długiej podróży samolotem - z San Francisco. Jego ukochana - Ania - pozostanie jednak zdrowa. I otoczy narzeczonego czułą opieką…

Ania wyjedzie do USA na krótkie wakacje. Za to Natalia Lesz spędziła w Ameryce aż dziesięć lat - i ukończyła Wydział Aktorski na Uniwersytecie Nowojorskim. Jak wspomina swój pobyt za oceanem?

- Oprócz tego, że dostałam się na wymarzony Uniwersytet Nowojorski, to zaraziłam się amerykańskim stylem życia. Stałam się bardziej świadoma i pewna siebie. Nauczyłam się, że warto podejmować ryzyko i nie zrażać przeciwnościami losu - mówi gwiazda.

A serialowa Ania? Czy będzie walczyć o powrót swojego chłopaka do zdrowia? A może ukochanego opuści - gdy tylko lekarze postawią diagnozę? Odpowiedź już 18 maja, tylko na antenie TVP 2!

d319xu6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d319xu6
d319xu6