Trwa ładowanie...
11-09-2014 11:50

Na co zgodziły się Aneta Zając, Natalia Siwiec, Klaudia Halejcio i mnóstwo innych gwiazd?

Na co zgodziły się Aneta Zając, Natalia Siwiec, Klaudia Halejcio i mnóstwo innych gwiazd?Źródło: facebook
d4tbrvo
d4tbrvo

Aneta Zając, Anita Sokołowska, Joanna Jabłczyńska czy Klaudia Halejcio jako jedne z pierwszych powiedziały TAK. Na co się zgodziły? Co oznacza tajemnicza data 14 września?

- Zdjęcia z hashtagiem #powiedziałamtak to wyraz poparcia dla akcji organizowanej przez stację TLC - tłumaczy Joanna Jabłczyńska. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Bieg w Sukniach Ślubnych. Świetna inicjatywa, tym bardziej, że organizowana w szczytnym celu. Będziemy zbierać pieniądze dla Julki Torli, podopiecznej Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Ja sama zdecydowałam się pobiec. Wiem, że kilka moich koleżanek również stanie na starcie. Inne będą kibicować. Już nie mogę się doczekać - dodaje.

Już 14 września na warszawskiej Agrykoli odbędzie się jedyny w swoim rodzaju bieg - Bieg w Sukniach Ślubnych. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce - okazja do dobrej zabawy, a przede wszystkim pomocy. Dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na pokrycie kosztów rehabilitacji Julki Torli, która w wyniku wypadku samochodowego doznała poważnego urazu kręgosłupa i musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

d4tbrvo

Co ważne, wszyscy, którzy pojawią się tego dnia w Parku Agrykola i odwiedzą miasteczko TLC, będą mogli wziąć udział w charytatywnej loterii Fundacji "Zdążyć z pomocą", której dochód również zostanie przekazany na konto Julii. Na wszystkich obecnych czekać będzie również moc atrakcji, w tym warsztaty florystyczne Piotra Sekundy i Zygmunta Sieradzana, wyprzedaż sukni ślubnych i wieczorowych projektu Violi Piekut, konsultacje z braffitingu prowadzone przez Li Parie, pokazy makijażowych trendów przygotowanych przez perfumerię Douglas, a także zajęcia z Katarzyną Gajek, czołową polską wedding plannerka z firmy Aspire. Na miejscu obecne będą także najlepsze warszawskie food trucki oraz specjalny kącik dla dzieci, w którym aktorki: Agnieszka Sienkiewicz oraz Aneta Teodorczuk-Perchuć, będą czytać bajki.

W pomoc dla Julii zaangażowały się znane osoby ze świata mediów. Zdjęcia z #powiedziałamtak, hasłem akcji zachęcającym do wzięcia udziału w Biegu w Sukniach Ślubnych, pojawiły się na profilach m.in.: Joanny Jabłczyńskiej, Klaudii Halejcio, Natalii Siwiec, Anity Sokołowskiej, Ani Skury, Katarzyny Kępki, Zosi Ślotały, Marii Niklińskiej, Marty Szulawiak-Turskiej, Mai Bohosiewicz, reprezentacji teatru Capitol: Anety Zając, Anety Todorczuk-Perchuć, Marty Wierzbickiej, prezenterów stacji muzycznej 4funTV: Lady Niny, Jacka Januszko, Oli Ciupy.

Wszystkich, którzy chcą namówić swoich znajomych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zapraszamy do facebookowej zabawy. Wzorem gwiazd zachęcamy do wrzucania swoich zdjęć z #powiedziałamtak - jako wyraz poparcia dla biegu dla Julki. Niech to hasło opanuje Internet i zmotywuje jak najwięcej osób do pojawienia się 14 września w Parku Agrykola.

Szczegóły na stronie www.tlcpolska.pl/bieg. * Tych, którzy nie będą mogli pojawić się 14 września w Parku Agrykola, a chcą pomóc Julii zachęcamy do wpłat na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", szczegóły na www.tlcpolska.pl/bieg.*

d4tbrvo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4tbrvo