Trwa ładowanie...

"Mydełko Fa" 25 lat później, czyli wielkie atrakcje na jubileuszowej gali disco polo

Wiemy już, kto wystąpi na gali z okazji 25-lecia disco polo w Polsce. Organizatorzy szykują szereg niespodzianek!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Mydełko Fa" 25 lat później, czyli wielkie atrakcje na jubileuszowej gali disco poloŹródło: ONS.pl
drsxgxi
drsxgxi

Impreza "25 lat disco polo w Polsce", którą współorganizują Telewizja Polska i grupa ZPR Media, nawiązuje do organizowanej w 1992 roku Gali Piosenki Popularnej i Chodnikowej, na której występowały gwiazdy tego nurtu muzyki. Festiwal odbędzie się 25 czerwca na stadionie Polonii Warszawa. Jak zapewniają organizatorzy, podczas imprezy nie zabraknie niespodzianek.

Znane są już gwiazdy wieczoru. Podczas gali wystąpią m.in. Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Weekend, Bayer Full, Top One czy MIG. Jedną z największych atrakcji będzie jednak wspólny występ Marcina Millera z Boys oraz Shazzy. To właśnie oni, jak Marlena Drozdowska i Marek Kondrat 25 lat temu, wykonają "Mydełko Fa".

- Potwierdzam, pracujemy z Magdą nad nową wersją "Mydełka Fa". Jestem pewien, że słuchacze będą zadowoleni - powiedział Miller "Super Expressowi".

drsxgxi

- To będzie wspaniały koncert, na którym wystąpią najlepsi artyści. My promujemy disco polo już od kilku lat. Za to w tym roku Zenek Martyniuk pokazał na "Sylwestrze z Dwójką", że ten gatunek muzyki ma ogromną widownię – zapowiadał koncert na łamach portalu wirtualnemedia.pl Zbigniew Benbenek, szef rady nadzorczej grupy ZPR Media. Impreza rozpocznie się 25 czerwca o 20.00. Ci, którzy nie będą mogli być na stadionie Polonii Warszawa, obejrzą transmisję na antenie telewizyjnej Dwójki. Ostatnią część koncertu pokażą TVP Rozrywka i kanał muzyczny Polo TV.

Zobacz także: Radek Liszewski zapewnia: "Punkowca i discopolowca łączy scena"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

drsxgxi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drsxgxi