Rozrywka"Mydełko Fa" 25 lat później, czyli wielkie atrakcje na jubileuszowej gali disco polo

"Mydełko Fa" 25 lat później, czyli wielkie atrakcje na jubileuszowej gali disco polo

"Mydełko Fa" 25 lat później, czyli wielkie atrakcje na jubileuszowej gali disco polo
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

16.06.2017 14:55, aktual.: 17.06.2017 08:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiemy już, kto wystąpi na gali z okazji 25-lecia disco polo w Polsce. Organizatorzy szykują szereg niespodzianek!

Impreza "25 lat disco polo w Polsce", którą współorganizują Telewizja Polska i grupa ZPR Media, nawiązuje do organizowanej w 1992 roku Gali Piosenki Popularnej i Chodnikowej, na której występowały gwiazdy tego nurtu muzyki. Festiwal odbędzie się 25 czerwca na stadionie Polonii Warszawa. Jak zapewniają organizatorzy, podczas imprezy nie zabraknie niespodzianek.

Znane są już gwiazdy wieczoru. Podczas gali wystąpią m.in. Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Weekend, Bayer Full, Top One czy MIG. Jedną z największych atrakcji będzie jednak wspólny występ Marcina Millera z Boys oraz Shazzy. To właśnie oni, jak Marlena Drozdowska i Marek Kondrat 25 lat temu, wykonają "Mydełko Fa".

- Potwierdzam, pracujemy z Magdą nad nową wersją "Mydełka Fa". Jestem pewien, że słuchacze będą zadowoleni - powiedział Miller "Super Expressowi".

- To będzie wspaniały koncert, na którym wystąpią najlepsi artyści. My promujemy disco polo już od kilku lat. Za to w tym roku Zenek Martyniuk pokazał na "Sylwestrze z Dwójką", że ten gatunek muzyki ma ogromną widownię – zapowiadał koncert na łamach portalu wirtualnemedia.pl Zbigniew Benbenek, szef rady nadzorczej grupy ZPR Media. Impreza rozpocznie się 25 czerwca o 20.00. Ci, którzy nie będą mogli być na stadionie Polonii Warszawa, obejrzą transmisję na antenie telewizyjnej Dwójki. Ostatnią część koncertu pokażą TVP Rozrywka i kanał muzyczny Polo TV.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także