Trwa ładowanie...
d1s6fwx

"My Way": Program z Edytą Górniak traci widzów. Drastyczny spadek oglądalności

"My Way" z tygodnia na tydzień cieszy się coraz mniejszą oglądalnością. Program z Edytą Górniak najwidoczniej nie spełnił oczekiwań widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak oblała teoretyczny egzamin na prawo jazdy. Na jakich pytaniach poległa?
Edyta Górniak oblała teoretyczny egzamin na prawo jazdy. Na jakich pytaniach poległa? (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d1s6fwx

Po zaledwie dwuodcinkowej przygodzie w "Agent - Gwiazdy" Edyta Górniak nabrała wiatru w żagle i postanowiła nakręcić autorski program "My Way". Jak się okazuje, program, w którym gwiazda uczy się jeździć samochodem, nie przyniósł zamierzonych efektów.

Na ten moment wyemitowane zostały trzy pierwsze odcinki "My Way". Wyniki oglądalności opublikowane przez serwis Wirtualne Media pokazują, że program z Edytą Górniak nie cieszy się zbyt wielkim uznaniem widzów. Premierowy odcinek obejrzało 943 tys. osób, następnie jednak pojawiła się tendencja spadkowa. Drugi epizod zgromadził 882 tys. odbiorców, a trzeci 838 tys.

Oprócz niepokojących statystyk pojawiły się też niepochlebne komentarze koleżanek z branży. Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła w dość ofensywny sposób wyrazić swoje zdanie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

d1s6fwx

"Może w ostatnim odcinku teleportują divę na Marsa. Będzie oglądalność. Szkoda, że ta kasa nie poszła na jakiś film, serial, na coś pożyteczniejszego…" - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak o nauce jazdy: "Nigdy nie zastanawiałam się, czy będę umiała zmienić oponę"

d1s6fwx

Podziel się opinią

Share

d1s6fwx

d1s6fwx