Trwa ładowanie...

"Must be the music": Zapendowska szczerze o kolegach z jury, i nie tylko...

"Must be the music": Zapendowska szczerze o kolegach z jury, i nie tylko...Źródło: Polsat/Studio69
d4ewl7b
d4ewl7b

*Elżbieta Zapendowska, jurorka "Must be the music" w ostatnim "Się kręci" wyraziła się na temat swoich kolegów z jury. Oceniła Łoza i zdradziła jakie są naprawdę relacje między nią a Korą. Oberwało się również dwóm uczestniczkom show.*

O Łozie, Zapendowska stwierdziła:
- To jest zdolny człowiek. Muzycznie - trochę niechlujny. Czasem chrzani, ale jest bardzo fajny.

O relacjach z Korą powiedziała krótko:
- Z Korą nie widujemy się prywatnie. Jesteśmy kompletnie z innych bajek. I myślę sobie, że to jest wrażenie z wzajemnością - ja czasami myślę, że ona potwornie pieprzy, a ona myśli czasami, że ja potwornie pieprzę... I wtedy następuje konflikt.

Zapendowska odniosła się również do pamiętnej sytuacji, w której po występie dwóch nastoletnich przyjaciółek, które mocno fałszowały, Kora stanęła w ich obronie, mówiąc:
- Dla mnie jesteście wspaniałe! Kocham Was, kocham, kocham, kocham...

d4ewl7b

Elżbieta była wówczas zdecydowanie innego zdania. Dziś o tamtej sytuacji mówi stanowczo:
- Spór o młode dziewczynki wydaje mi się sporem poważnym. Jeżeli chcecie znać moją opinię, uważam, że są to kompletnie niezdolne, potwornie niegustowne dziewczynki, które nie mają ani milimetra talentu. I tym, co Kora zrobiła, zrobiliśmy im krzywdę...

(fot. Polsat/Studio69)
Źródło: (fot. Polsat/Studio69)
d4ewl7b

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4ewl7b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ewl7b