Trwa ładowanie...

"Must be the music": W niedzielę ostatni półfinał. Kogo zobaczymy?

"Must be the music": W niedzielę ostatni półfinał. Kogo zobaczymy?Źródło: polsat
d4baueb
d4baueb

Najbliższy niedzielny odcinek ”Must be the music”, to ostatnie półfinałowe starcie. Patrząc na półfinalistów możemy być pewni, że nie zabraknie różnorodnej muzyki. Mocnymi dźwiękami zaatakuje nas Mama Selita, czyli 4 chłopaków z Warszawy, którzy na koncie mają wydany niedawno debiutancki album „3, 2, 1..!”. Słuchając ich muzyki nie sposób nie pomyśleć o Range Against The Machine, grają mocno rockowo i bezkompromisowo.

Sebastian „Biały” Białek dał się zapamiętać w programie dzięki piosence „Walczę do końca”, w której opowiadał o walce do wychowywania syna, wspierał tym samym również wszystkich ojców walczących o swoje prawa w sądach rodzinnych. W niedzielnym odcinku zobaczymy go w innej roli, już nie jako ojca. Sebastian wykona własny utwór „Nie płacz”.

Liderem poznańskiego chóru gospel Regeneration jest Brian Fentress. W eliminacjach dostali 4 x TAK, a jurorzy chwalili energię, kompozycję i pomysł, Adam Sztaba określił ich mianem „najlepszego chóru gospel jaki pojawił się w programie”.

Urocze trio w ludowo jazzującym klimacie, to zespół Chłopcy konta Basia z Krakowa. Basia Derlak liderka zespołu tworzy teksty w oparciu oryginalne zapiski i ludowe przyśpiewki. Zaskoczyć was może również nietypowy skład – perkusja, kontrabas i…Basia. Jego występ w półfinale ”Must be the music” to chyba największe zaskoczenie.

d4baueb

Piotr Wiśniewski jest amatorem samoukiem, a na co dzień strażakiem z Pruszkowa. Na półfinał pracował ciężko w odcinku eliminacyjnym wykonując aż dwie piosenki. Jurorzy do końca nie byli jednomyślni, ale półfinał zapewnił sobie czystym głosem, wrażliwością muzyczną i sporymi jak na amatora umiejętnościami. W półfinale Piotr zaśpiewa to co lubi czyli rytmy dyskotekowe i nieśmiertelny hit końca lat 80-tych „Flames of Love”.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

Bliss to 5 muzyków, liderem jest Juliusz Kamil Kuźik, zawodowy muzyk i wokalista, który jeszcze nie tak dawno śpiewał w chórkach Maryli Rodowicz. Na koncie mają na razie dwa single i wielki apetyt na płytę. Kolejny zespół w niedzielnym odcinku programu to Hanka Z Raciborza. Grają własne piosenki. Teksty pisze Hania Hołek, a muzykę komponuje jej chłopak Arek Kopera. W odcinku eliminacyjnym dostali od jurorów 4 X TAK.

Jeżeli ktoś w tym gronie mógłby być faworytem to chyba tylko zespół Pocet Size Sun z Inowrocławia z śliczną i utalentowaną 14- letnią wokalistą Jowitą Łasecką. To właśnie ona zachwyciła jurorów w eliminacjach. „Używasz różnych środków wyrazu, przecudnie to wszystko modelujesz. Za parę lat będziesz genialną wokalistką! – podsumowała Jowitę Elżbieta Zapendowska. Czy wejdą do finału?

d4baueb

W finale są już Jakub Szyperski, Lemon, Tax Free, Katarzyna Moś, Najlepszy Przekaz W Mieście oraz Michał Kuczyński. Do finału programu głosami widzów, awansuje po dwóch wykonawców z odcinka półfinałowego. Swoje dzikie karty przyznają również internauci, oraz słuchacze RMF FM.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4baueb

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4baueb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4baueb